Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.
Plazmalifting

Omlazení vlastní plazmou

  • Účinně regeneruje kožní buňky
  • Omlazuje unavenou, povadlou a stárnoucí pleť
  • Vyhlazuje vrásky a výrazné stopy stárnutí
  • Prevence a oddálení stárnutí
  • Prováděno z vlastní krve před zraky klienta
  • Žádné umělé látky a materiály
  • Nemá žádné vedlejší účinky ani rizika
  • Provádí se v znecitlivění, je bezbolestná
  • Vhodné pro obličej, kruhy pod očima, krk a šíji, dekolt i hřbetu rukou
  • Účinek lze ještě znásobit individuálně vytvořeným krémem na míru z vlastní plazmy na domácí využití - více o YES Plazma Cream

Plazmalifting, neboli omlazení vlastní plazmou je nová a převratná metoda, která pomáhá účinně regenerovat kožní buňky. Tím zabezpečuje účinné vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí či silně povolenou pleť, ale kromě omlazení má významné využití také k regeneraci jizev a léčivých účinků na pokožku po různých zákrocích.

Tajemstvím mládí Plazmaliftingu je naše vlastní krev, respektive její část - krevní plazma. Ta obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, navíc tělu vlastní, které pokožku regenerují a startují tak procesy omlazení zcela přirozenou cestou. Tělo tak začne samo pracovat v „režimu mladého těla“.

Hlavní výhodou omlazení vlastní plazmou neboli Plazmaliftingu je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikací nebo alergie. Plazmalifting nemá žádné vedlejší účinky. Jde o naprosto tělu přirozený proces, kdy Plazmalifting je zároveň zdrojem základních růstových faktorů, takže daný postup kopíruje vlastně procesy hojení těla samotného.

Účinek Plazmaliftingu lze ještě znásobit individuálně vytvořeným krémem na míru, který taktéž obsahuje to nejlepší z vlastní plazmy a látek tělu vlastních na domácí využití. Více o YES Plazma Cream.

Omlazení vlastní plazmou

Co vše potřebujete vědět

Jak ošetření probíhá?

Při omlazení obličeje plazmou neboli Plazmaliftingu se jedná o jednu z nejprogresivnějších metod, která využívá tzv. PRP - plazmy bohaté na trombocyty. Jedná se vlastně v podstatě o darování krve, ale pro sebe. Klientovi lékař odebere určité malé množství krve, která se smísí s patentovanou gelovou látkou a ihned před zraky klienta je ve speciálním přístroji je za vysoké frekvence odstředěna a oddělena plazma od krve. Výslednou látku (PRP) použije lékař při aplikaci rejuvenačních technik, např. mezoterapie, nebo jako výplňový materiál, tedy jeho původnímu dárci. Zákrok jako takový je v tomto případě bezbolestný, protože na oblast vpichu je předem nanesena anestetická znecitlivující mast.

Co je plazma?

Plazma je složka, obsažená z 55% ve vaší krvi. Plazma jako taková se díky dárcům plazmy využívá v medicíně již léta. Vyrábí se z ní také celá řada důležitých léčiv. Nyní si nachází další využití v oblasti estetické dermatologie.

Co po aplikaci následuje?

Jedinečnost Plazmaliftingu spočívá ve stimulaci přirozených mechanizmů lidského těla. Díky zavedení plazmy, bohaté na omlazující látky, dochází k regeneraci buněk, které doslova začínají pracovat v „režimu mladého těla“. Jakákoliv imunitní nebo alergická reakce je přitom vyloučena, protože pacientovi je implantován jeho vlastní, přirozený materiál.

Je Plazmalifting bezpečný?

Ano. Celý proces odběru a zpracování krve probíhá přímo před očima pacienta. Metoda je velmi přírodní a přirozená a nemá žádné vedlejší účinky! Jedná se o nejideálnější materiál - vlastní rodná krev. Nedarujete ji jiným, ale sámi sobě.

zobrazit více

Pro koho je Plazmalifting vhodný?

Omlazení vlastní plazmou neboli Plazmalifting je vhodný pro regeneraci u klientů s unavenou, povadlou a stárnoucí pletí, ale i preventivně pro zabránění a oddálení stárnutí. Pomáhá zahladit i výraznější stopy stárnutí jako jsou vrásky či silně povolená pleť a také urychluje proces hojení kůže po různých zákrocích.

Na jakých částech těla lze Plazmalifting provádět?

Rejuvenace pleti plazmou neboli Plazmalifting se provádí zejména v těch částech těla, které jsou ochablé, s uvolněnou a nepružnou kůží a efektivně bojuje s vráskami. Lze aplikovat v obličeji, na krk i šíji, v oblasti dekoltu i na hřbetu rukou. Mizejí kruhy pod očima, pokožka získává zdravý a mladistvý vzhled.

K jakým změnám dojde ihned po aplikaci?

Kůže se napne a zlepší se její barva, obnoví se pružnost pokožky, zahladí se vrásky.

Objednat nezávaznou konzultaci

Co vše potřebujete vědět

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz

více informací

Praha 5

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz

více informací

Brno - Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk

více informací