CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

MUDr. Barbora Brezová, Ph.D.

Vysoce zkušená slovenská lékařka a chirurg s evropskou atestací z chirurgie, členka Slovenské chirurgické společnosti (SCHS), Slovenské lékařské komory (SLK) a Slovenské lékařské společnosti (SLS). Specialistka na oblast plastické a rekonstrukční chirurgie, chirurgie ruky stejně jako estetické a korektivní dermatologie. Vystudovala Univerzitu Komenského v Bratislavě na Lékařské fakultě a je také držitelkou titulu Ph.D. v oboru chirurgie.

Z estetické dermatologie je plně certifikována pro aplikaci Dysportu a kvalitních výplňových materiálů Restylane, Esthelis, Juvederm a Teosyal.

Působila na III. Chirurgické klinice v Bratislavě a nyní je členkou lékařského týmu na Klinice YES VISAGE. Souběžně působí na Klinice plastické a rekonstrukční chirurgie taktéž v Bratislavě, kde je zařazena do speciálního programu oboru plastické chirurgie při Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě.

Mezi významné stáže patří oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze a praxe v Université de Sherbrooke v Montrealu v Kanadě, kde také působila na stáži na chirurgickém oddělení v Hôspital de Dieu. K významným praxím patří také rakouský Salzburg.

Aktivně se účastní tuzemských i zahraničních seminářů, workshopů a vědeckých kongresů z oblasti plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie, chirurgie břišní a ruky, traumatologie a stejně tak z oblasti estetické a korektivní dermatologie.

Věnovala se také pedagogické a přednáškové činnosti a nyní se zabývá aktivní výzkumnou činností na živých modelech. Publikovala v mnoha domácích i zahraničních odborných časopisech na téma chirurgie.


- Profil Google+
Lékaři a plastičtí chirurgové kliniky YES VISAGE mají dlouholeté zkušenosti ve svých oborech jak v České a Slovenské republice, tak i na mnoha stážích a praxích v zahraničí. Jejich jména jsou snadno rozpoznávána odbornou i laickou veřejností, jsou autory mnoha článků a publikací či přednášejí na školách nebo jsou odbornými školiteli. Díky jejich profesionalitě a znalostem, ale hlavně díky mnoha spokojeným klientům se stala klinika YES VISAGE vyhledávaným pracovištěm estetické medicíny a plastické chirurgie v Čechách i na Slovensku.

Tito lékaři a specialisté jsou posílení o tým kvalifikovaných zdravotních sester a to nejen po stránce odborné, ale i po stránce psychologické. Klinika YES VISAGE úzce spolupracuje a je navázána také na některá další odborná pracoviště a specialisty v Česku a na Slovensku a vychází důsledně z nejnovějších poznatků světové vědy a medicíny.

Náš zdravotní personál i lékaře pravidelně proškolujeme v nových trendech a technologiích. Našim klientům tak poskytujeme vysoce odborné služby a kvalitní servis, ke kterému patří dostatek informací, potřebná péče, individuální a diskrétní přístup i důsledná komunikace.

Tento zákrok provádí:

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

  • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
  • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
  • Profesionální kvalifikovaný personál.
  • Mezinárodně uznávaní specialisté.
  • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
  • Odborná a komplexní řešení.
  • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
  • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close