CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Prim. MUDr. Martin Molitor, Ph.D. 

Uznávaný přední plastický chirurg s bohatou českou i zahraniční praxí včetně pedagogické činnosti. Je členem Společnosti plastické chirurgie při ČLSJEP, Společnosti pro využití laseru v medicíně při ČLSJEP, členem společnosti estetické chirurgie při ČLSJEP, členem mezinárodní společnosti pro plastickou, rekonstrukční a estetickou medicínu IPRAS (International Plastic, Reconstructive and Aesthetic Society) a mezinárodní společnosti pro plastickou a estetickou chirurgii ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery). Je také čestným profesorem Rumunské společnosti plastické chirurgie.

Promoval na Lékařské fakultě Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích, v postgraduálním studiu a získání velkého doktorátu (titulu Ph.D.), pak dále pokračoval na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Mezi jeho bohaté působení v praxi patří Porodnicko-gynekologická klinika Fakultní nemocnice v Olomouci, Klinika plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice u Sv. Anny v Brně,  oddělení plastické a estetické chirurgie při Fakultní nemocnici v Olomouci, kde působil jako zástupce primáře, dále Oddělení plastické chirurgie Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, kde působil jako primář. V Praze působil jako uznávaný lékař a primář kliniky plastické chirurgie Nemocnice na Bulovce a v současné době je primářem plastické chirurgie Kliniky YES VISAGE.

Mimo kliniky se věnuje také pedagogické činnosti a své zkušenosti dále předává jako odborný asistent na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze a jako odborný asistent Subkatedry plastické chirurgie Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví v Praze. 

Do jeho praxe patří také zahraniční stáže a praxe. Mezi ty nejzajímavější patří stáž v australské Sydney v The Microsearch Foundation of Australia, kde působil jako vědecký pracovník na poli výzkumu transplantace ruky. Zúčastnil se opakovaně mezinárodní humanitární mise v Sierra Leone, kde působil jako specialista na rekonstrukční chirurgii a chirurgii ruky. 

Intenzivně se věnuje také vědecké činnosti a je autorem a spoluautorem více než stovky článků v domácích i zahraničních odborných časopisech, je spoluautorem šesti českých i zahraničních odborných monografií a autorem a spoluautorem více než sto čtyřiceti přednášek na kongresech doma i v zahraničí. 

- Profil Google+
Lékaři a plastičtí chirurgové kliniky YES VISAGE mají dlouholeté zkušenosti ve svých oborech jak v České a Slovenské republice, tak i na mnoha stážích a praxích v zahraničí. Jejich jména jsou snadno rozpoznávána odbornou i laickou veřejností, jsou autory mnoha článků a publikací či přednášejí na školách nebo jsou odbornými školiteli. Díky jejich profesionalitě a znalostem, ale hlavně díky mnoha spokojeným klientům se stala klinika YES VISAGE vyhledávaným pracovištěm estetické medicíny a plastické chirurgie v Čechách i na Slovensku.

Tito lékaři a specialisté jsou posílení o tým kvalifikovaných zdravotních sester a to nejen po stránce odborné, ale i po stránce psychologické. Klinika YES VISAGE úzce spolupracuje a je navázána také na některá další odborná pracoviště a specialisty v Česku a na Slovensku a vychází důsledně z nejnovějších poznatků světové vědy a medicíny.

Náš zdravotní personál i lékaře pravidelně proškolujeme v nových trendech a technologiích. Našim klientům tak poskytujeme vysoce odborné služby a kvalitní servis, ke kterému patří dostatek informací, potřebná péče, individuální a diskrétní přístup i důsledná komunikace.

Tento zákrok provádí:

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

  • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
  • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
  • Profesionální kvalifikovaný personál.
  • Mezinárodně uznávaní specialisté.
  • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
  • Odborná a komplexní řešení.
  • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
  • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close