CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Liposukce zmražením – Kryolipolýza

MUDr. Pavel boček
Specialista ve Fakultní nemocnici Motol v Praze

„Jedná se o proces kryolipolýzy (liposukce zmražením - kryolipolýza), což je inovativní technologie vyvinutá americkou společností Zeltiq Coolsculpting k redukci podkožního tuku ochlazováním tukových buněk s impozantními výsledky, přičemž výsledky jsou konzistentní a prokazatelné. Jedná se o převratnou a nejúčinnější metodu "bezbolestná liposukce" vůbec. Navíc odstraněné tukové buňky jsou pryč, a jakmile klient dosáhne stabilní hmotnosti, je výsledek trvalý.“

 • Kliniky YES VISAGE používají skutečný patentovaný lékařský přístroj Zeltiq Coolsculpting
 • garance úbytku minimálně 25% tuku po jediné aplikaci
 • doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce
 • podloženo rozsáhlými klinickými studiemi
 • kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting je jediná bezbolestná liposukce schválená nejpřísnějším úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů - americkou FDA
 • lékařský přístroj s kompletní certifikací dle medicínských direktiv EU
 • kryolipolýza je konzistentní a předvídatelná redukce tuku
 • trvalý výsledek
 • účinkem srovnatelná s klasickou liposukcí
 • bez operace, bez bolesti a bez rekonvalescence
 • nově v Evropě a jediný přístroj Zeltiq Coolsculting v ČR současně v Praze, Brně, Ostravě a na Slovensku v Bratislavě
 • účinnost ověřena redaktorkami předních českých dámských časopisů: JoyElle, Marianne, Žena a život, Novinky.cz, Ona Dnes, Blesk pro ženy
Kliniky YES VISAGE přivedly do České a Slovenské republiky revoluční technologii Zeltiq Coolsculpting z USA a novinku v Evropě v podobě neinvazivní liposukce metodou zmražením tukových buněk - kryolipolýza. Klinky YES VISAGE mají za sebou již stovky klientů nadšených výsledkem liposukce zmražením (kryolipolýza) a jako jediné nabízí skutečnou patentovanou a k tomuto účelu schválenou technologii liposukce zmražením tukových buněk - kryolipolýza od amerického výrobce Zeltiq Coolsculpting v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.

Unikátní přístroj Zeltiq Coolsculpting pro neinvazivní bezbolestnou liposukci metodou zmražení tukových buněk (kryolipolýza) vznikl v USA, a to na základě dlouhých výzkumů a klinických studií Harvardské univerzity a specializovaného týmu lékařů. Výzkum prokázal, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než pokožka, nervy a svaly. Funkčnost unikátního přístroje je postavená na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň. Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku, a to za účelem odstraňování tukových polštářku. Liposukce zmražením Zeltiq Coolsculpting, tedy kryolipolýza, to je unikátní technologie bez kompromisu!

Jedná se o konzistentní a předvídatelnou redukci tuku. Díky speciálnímu aplikátoru dochází k velkému záběru tukové tkáně, což vede k redukci maximálního množství tuku dané oblasti. Ochlazení spouští apoptózu, při níž tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření, bílé krvinky pak tyto odumřelé buňky odstraní ven ze systému. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože neodpovídá na ochlazení. Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buňek (kryolipolýza -liposukce zmražením) je postupný a bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů a tyto hladiny zůstávají na normální úrovni.

Díky velkému záběru tukové tkáně při jediné aplikaci dochází k úbytku minimálně 25% tukových buněk v oštřované oblasti a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně viditelný již po jednom až dvou měsících, a hlavně je trvalý! A to vše bez operace, bez řezání, bez bolesti a bez skalpelu! Liposukce zmražením (kryolipolýza), bezbolestná liposukce pro všechny.

Po smrti apoptotických tukových buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby, přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu. Zjednodušeně řečeno - tělo hubne!


Výsledky jsou prokazatelné, konzistentní a trvalé!

Videa zákroku

Tento zákrok provádí:

callwritequestionfacebook

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

 • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
 • Profesionální kvalifikovaný personál.
 • Mezinárodně uznávaní specialisté.
 • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
 • Odborná a komplexní řešení.
 • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
 • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close