CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Odstranění celulitidy

 • 4 nejúčinnější mechanismy v boji s celulitidou
 • účinně léčí kůži důlkovaného „pomerančového“ vzhledu nechvalně známého jako celulitida
 • obnovuje prokrvení a okysličení tkání, které poškodila celulitida, nápravu kolagenových vláken a srovnání pokožky, potřebnou hydrataci a detoxikaci poškozených tkání 
 • působí také jako prevence a předcházení celulitidy
 • průnik do hloubky poškozené tkáně a znatelné zlepšení pevnosti a elasticity kůže
Náhled služby
více fotografií
Příroda k nám ženám nebyla vždycky fér a v mnoha směrech to máme těžší i v péči o postavu. Jedním z argumentů pro toto tvrzení je i celulitida, respektive mechanismus její tvorby. U žen je pojivová tkáň podkoží uspořádána kruhově do oblouků, na rozdíl od mužského tangenciálního uspořádání. Následkem tohoto faktu je, že poruchy podkoží a pojivové tkáně pokožky vytváří onen nepěkný efekt pomerančové kůry – tedy celulitida. Celulitida není pouze kosmetický defekt, ale v pozdějších fázích se dostavuje i bolestivost na dotek.

Možnost prevence i přes snahu o zdravý životní styl je značně omezená, neb celulitida je i genetická záležitost. Existují ale účinné způsoby, jak omezit či odstranit projevy navenek a pomoci kůži k ozdravení zvenčí - celulitida zmizí.

Je systém, založený na intermitentním vakuu. Jedná se o špičkový přístroj, jehož aplikační jednotka je speciálně navržena pro koordinované působení jemného sání se třemi rotujícími míčky, které kruhově válcují pokožku. Podtlak vzniklý sáním odblokuje tok krve a kyslíku v nedostatečně zásobených celulitických tkáních a zlepšuje cirkulaci. Ovlivněné tkáně se následně roztáhnou a umožní kůži návrat od svraštělého vzhledu (celulitida) k normálnímu napnutému vzhledu. Výsledkem je krásná hladká tonizovaná pokožka. Tato unikátní metoda Radiální Endodermoterapie posouvá hranice klasické celulitní léčby, neboť jeho výsledkem není jen mizení celulitida, ale obnova zdraví celé pokožky a slouží i jako prevence jejího vzniku.

Kombinací systému RADIÁLNÍ ENDODERMOTERAPIE s LIPOSUKCÍ 3. GENERACE nejen, že zhubnete, ale zároveň docílíme pevné a hladké tonizované pokožky, kde celulitida nemá místo.

Další a neméně účinnou metodou je moderní Mezoterapie, kdy pomocí speciálního patentovaného válečku, který obsahuje několik desítek titanových mikrojehliček se na pokožce vytvoří mělké kanálky přes které prostupuje příjemná emulze, která obsahuje důležité složky vitamínů, proteinů a hlavně tělu vlastní kyselinu hyaluronovou a další látky, které odstraňují volné radikály a nabízí kompletní antioxidační péčí. Díky jedinečnému složení této emulze se tělo zbavuje látek, které toto onemocnění způsobuje. Mezoterapie vyhlazuje pokožku a stimuluje produkci nového kolagenu a elastinu, zatímco kyselina hyaluronová hydratuje pokožku a omlazuje. Pokožka je viditelně pevnější a vyhlazená.

 • nejmodernější přístrojová lymfo-drenáž s detoxikačním zábalem
 • pomáhá při léčbě celulitida a působí jako prevence
 • nastartuje zrychlení metabolismu a tím snazší odbourání tuků a toxinů.
 • výborná prevence oteklých nohou a křečových žil
 • masíruje a prokrvuje a zlepšuje tak pevnost a elasticitu kůže

Už bylo dost otoků, hromadění tukových buněk, křečových žil a celulitida již také nečiní problémy! Nemusíte se cítit unaveně a vyčerpaně, problémům se dá předcházet.

Lymfatický systém slouží ke správné cirkulaci tekutin a odvodu škodlivých látek z těla. Při jeho správné funkčnosti protéká denně okolo 4 litrů tekutin. Pokud je systém v důsledku stresu, nemoci, operace nebo přetížení narušený, dochází k zadržování tekutin, tukových buněk, tvorbě celulitidy, otokům a narůstání celkové únavy.

Moderní lymfodrenážní přístrojová masáž s detoxikačním zábalem je technika, která kousek po kousku odblokuje lymfatické cesty a uzliny. Odvede škodlivé látky z těla ven a znovu nastartuje správnou cirkulaci lymfy. Jedná se o lékařsky ověřenou proceduru, která pomáhá nejen při akutních problémech, jako jsou otoky, ale celulitida je tímto způsobem také odstraněna. Dále i jako účinná prevence oteklých nohou a křečových žil, zrychluje metabolismus a tím tělo snázeji odbourává tuky a toxiny, zlepšuje prokrvení a tím i elasticitu kůže. Zároveň působí také preventivně. Celá procedura je navíc velice relaxační a příjemná.

Tento zákrok provádí:

callwritequestionfacebook

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

 • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
 • Profesionální kvalifikovaný personál.
 • Mezinárodně uznávaní specialisté.
 • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
 • Odborná a komplexní řešení.
 • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
 • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close