CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Plastika očních víček • Odstranění vaků pod očima a padajících,
  povislých víček
 • Odstraněni tukových prolapsů
 • Moderní a precizní operační technika
 • Bez nutnosti celkové anestezie
 • Omezemní tvorby jizev
 • Omezení krvácivosti při zákroku
 • Omezení otoků a podlitin
 • Rychlé hojení
 • Časová nenáročnost
 • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem.


Náhled služby
více fotografií


Padající víčka, převislá kůže a tukové výhřezy v okolí očí jsou častým problémem, který se s přibývajícím věkem dotýká mnoha lidí. Ideálním řešením je operace očních víček (redukce přebytečné kůže) neboli blepharoplastika. Mnoho lidí má však obavy z komplikací nebo z viditelných jizev, které by se jen těžko hojily. Tyto obavy jsou však na Klinice YES VISAGE zcela bezpředmětné nejen proto, že disponujeme nejmodernějšími přístroji a technologií a individuálním způsobem předoperační i pooperační léčby, ale také proto, že naši specialisté mají léta zkušeností u nás i v zahraničí.Kůže v oblasti horních a dolních víček je mimicky mimořádně zatížená a navíc nejtenčí z celého těla. K velice znatelným projevům stárnutí zde proto dochází poměrně brzy, oproti jiným oblastem v obličeji. Tvoří se vějířky vrásek na víčkách a v oblasti zevních koutků, vznikají kožní nadbytky až převisy, převážně na horních víčkách. Nad vnitřními koutky očí a na dolních víčkách pak výrazné vyklenutí známé jako "pytle pod očima" způsobené zespodu tlačícími tukovými váčky na ochabující kruhový oční sval a uvolněnou kůži.
U dolních víček se odstraňují vějířky vrásek a zespodu tlačící tukové váčky, které způsobují vyklenutí a změnu tvaru oblasti. V ošetřené oblasti tak dochází k odstranění vaků pod očima, vyhlazení vrásek, vypnutí víčka a mladšímu vzhledu partie kolem očí. U horních víček, kde obvykle dominují značné kožní nadbytky až převisy a vyklenutí nad vnitřními koutky, se po aplikaci lokálního anestetika pod kůži horního víčka resekuje předem přesně vyměřený přebytečný pruh kůže a provádí se korekce kruhového očního svalu pro zlepšení kontury zevní poloviny horního víčka. Výsledkem je opět mladistvější vzhled a jasné oční kontury. Tato metoda je také aplikována i po vrozených asymetriích nebo po úrazech.
Máte-li pouze mírně pokleslá víčka, to ještě nemusí nutně znamenat chirurgický zákrok. Zcela neinvazivní možností pro pokleslá víčka je Elektromagnetická vlna. Ta umí omladit oční okolí, pozvednout víčka, upravit polohu obočí, vypnout čelo a zbavit tak obličej podmračeného a staršího výrazu.

Rádi s vámi na bezplatné a nezávazné konzultaci probereme, která technologie by byla pro vás nejvhodnější.


Využíváme s úspěchem nejmodernější techniku umožňující provést plastiku očních víček v mnohem kratším časovém intervalu, pouze v místním znecitlivění (lokální anestezii) s omezením viditelných jizev. Při precizně provedené plastické operaci víček minimalizujeme rizika, omezujeme krvácení, předcházíme pooperační bolestivosti, otokům či podlitinám a zároveň nastupuje rychlé hojení. Zákrok je zároveň pouze ambulantní a časově nenáročný.

Na přání lze horní i dolní víčka upravit během jednoho zákroku, vždy záleží na posouzení a rozhodnutí zkušeného lékaře. Díky individuálnímu přístupu k léčbě klienta se zkracuje doba hojení. Problematikou operace víček se zabýváme uceleně a veškeré korekce provádíme s plným respektem k přirozené anatomii funkcí a fyziologii očních víček, oka a přídatných slzných orgánů. Optimální korektivní metodu volíme s ohledem na všechny tyto atributy.

Samotná korekce víček má nejen význam estetický, ale i funkční, kdy při odstranění kožních přebytků a tukových váčků dochází k snadnějšímu pohybu víček a drobné svaly kolem očí jsou méně zatěžovány. Korekcí víček lze odstranit také slzení očí či zhoršené vidění způsobující bolesti hlavy, náchylnost očí k únavě a ke spontánním otokům.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Videa zákroku

Tento zákrok provádí:

callwritequestionfacebook

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

 • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
 • Profesionální kvalifikovaný personál.
 • Mezinárodně uznávaní specialisté.
 • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
 • Odborná a komplexní řešení.
 • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
 • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close