CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Plastika nosu – rhinoplastika


 • Řeší korekce kostěné i chrupavčité části a celkově velikosti, tvar, symetrie a deformity nosu.
 • Zákrok je většinou prováděn z vnitřní strany nosu bez nutnosti vnějšího řezu
 • Citlivé provedení vždy v souladu s individuálními rysy obličeje
 • Klinika YES VISAGE provádí jak moderní operace měkkého nosu, tak kompletní rhinoplastiku
 • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem.
Náhled služby
více fotografií


Operace nosu (rhinoplastika) nabízí řešení většinou velkého problému souvisejícího s nízkým sebevědomím a nespokojeností se sebou samým, neboť nos je dominantní částí obličeje, která udává charakteristický výraz a tvar obličeje. Je to zákrok, který se člověk odhodlává absolvovat dlouhé roky. V dnešní době je operace nosu velmi populární s vynikajícími výsledky, které klientovi umožní žít "nový" život. Tvarové odchylky nosu mohou být jak vrozené, tak i získané jako následek úrazu. Plastika nosu řeší korekce jak části kostěné, tak i chrupavčité a celkově velikost, tvar, symetrie i deformity nosu. Klienti řeší nejčastěji výrazný nosní hrbol, plastiku nosní přepážky, zúžení nosu nebo modelaci hrotu nosu. Chirurgickým zásahem plastiky nosu lze zlepšit i jednu z hlavních funkcí nosu - dýchání samotné.

Plastická chirurgie Kliniky YES VISAGE využívá nejnovějších metod, nástrojů a především zkušeného profesionálního plastického chirurga, který dokáže stanovit optimální postup vedoucí nejen k naprosté spokojenosti klienta, ale hlavně také k výsledku, jenž je v souladu s ostatními rysy obličeje a vypadá tak zcela přirozeně.
Samotná plastická operace nosu (rhinoplastika) je velmi jemná a technická forma plastické chirurgie a jednoznačně nejvíce elegantní a sofistikovaný zákrok z celé estetické obličejové chirurgie. S pokrokem metod moderní plastické chirurgie dosahuje tato operace výrazně lepších výsledků, než bylo běžné v minulosti a má velmi vysokou míru úspěšnosti a spokojenost klienta.
Ačkoliv se plastika nosu obvykle provádí u mladších věkových skupin, můžeme dosáhnout vynikajících výsledků i u pacientů mezi 50 a 60-ti lety. Optimální věkové rozmezí pro plastiku nosu je však po ukončení růstu a puberty, kdy je ukončen vývoj kostry obličeje.

Operace se provádí z vnitřní strany nosu pomocí speciálních jemných nástrojů. Kosti,chrupavky a měkké tkáně nosu jsou zmenšené, předělané, nebo vytvarované k získání žádoucího přirozenější výsledku. Nezůstanou žádné externí jizvy, pokud je potřeba zmenšit nosní chřípí. Pokud jsou nějaké externí řezy nutné, jsou vždy diskutovány s klienty a maskují se přes velmi drobné řezy v přirozených záhybech kůže.

Výsledné zlepšení vzhledu může být psychologicky prospěšné a téměř vždy přináší větší sebevědomí. Klienti by však měli očekávat, že ne vždy bude celá rodina se zákrokem souhlasit a zákrok schvalovat, protože si nemusí být vědomi klientova osobního důvodu k operaci a změně vzhledu.

Při konzultaci se vždy plastický chirurg seznámí s důvody vedoucí k takovému rozhodnutí a zhodnotí stav nosu. Klient i lékař pak spolu naleznou společný kompromis požadovaného výsledku, neboť plastická chirurgická korekce nosu nesmí být provedena bez přemýšlení a analýzy okolních obličejových rysů. Vždy je důležité udržet nos v souladu s individuálními rysy obličeje.

Převážná většina pacientů, kteří podstoupí operaci nosu, se neshledá s významnými pooperačními komplikacemi. U těžkých deformit nosu někdy nelze provést jen jeden zákrok, ale musí jich být provedeno více. Tzv. "touch-up" zákrok se provádí po první hlavní operaci a to většinou jako ambulantní zákrok, čili zákrok v lokálním znecitlivění.


Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve Vašem případě s Vámi rádi proberou naši specialisté na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě.  

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Tento zákrok provádí:

callwritequestionfacebook

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

 • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
 • Profesionální kvalifikovaný personál.
 • Mezinárodně uznávaní specialisté.
 • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
 • Odborná a komplexní řešení.
 • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
 • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close