CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Plastika prsou – zvětšení, zmenšení, modelace • Zvyšuje sebevědomí, zlepšuje celkovou harmonii těla.
 • Zpevňuje, vyplňuje a vyzdvihuje poprsí.
 • Tvar i velikost lze individualizovat dle přání klientky na základě odborné konzultace s lékařem.
 • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickými chirurgy primářem MUDr. Martinem Molitorem, PhD. a jeho týmem špičkových chirurgů.
Zkušení plastičtí chirurgové Kliniky YES VISAGE využívají moderní postupy, které jsou nejen maximálně šetrné a bezpečné, ale zaručují hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací. Výsledkem je taková změna, která působí velice přirozeným dojmem bez zbytečných stop po chirurgickém zákroku. Naši specialisté poskytují úplnou dostupnou škálu možností  a postupy úpravy prsou, jako jsou zvětšení, zmenšení či modelace tvaru včetně augmentace vlastním tukem, které současná moderní estetická chirurgie nabízí. Pro zvětšení využíváme pouze kvalitní, schválené, léty ověřené a certifikované prsní implantáty evropského původu.

Pro zvětšení poprsí využíváme pouze kvalitní vyzkoušené a ověřené implantáty, které obsahují nejčastěji silikonový gel, popřípadě fyziologický roztok. Správný výběr implantátů je dán zkušeností a stovkami úspěšně provedených zákroků primářem MUDr. Martinem Molitorem. Prsní implantáty se vkládají pod mléčnou žlázu na povrch velkého prsního svalu nebo pod prsní sval. O umístění implantátu rozhoduje lékař u konzultačního vyšetření na základě tělesných dispozic pacientky a výsledného efektu, který chce klientka augmentací dosáhnout. Na přání klientky lze pomocí implantátů vytvořit i opravdu veliká prsa, ale pouze na základě důkladné konzultace a zhodnocení tělesných proporcí a dispozic.

Zvětšení prsou se provádí v celkové anestezii po předchozím komplexním předoperačním vyšetření. Samotný operační zákrok trvá přibližně hodinu a vyžaduje 1-2 denní hospitalizaci. Stejně jako umístění, i způsob zavedení implantátu je zvolen podle doporučení operujícího lékaře s přihlédnutím k přání pacienta.
Existují 3 možné přístupy:
- z krátkého řezu kolem prsního dvorce na rozhraní světlé a pigmentované kůže v jeho dolní části. Právě toto barevné rozhraní umožňuje efektivně ukrýt velmi nenápadnou jizvičku. 
- z řezu v podprsní rýze, který je úplně nejběžnějším postupem. Výsledná jizva bývá dlouhá přibližně 4 - 5 centimetrů a je umístěna do přirozeného záhybu podprsní rýhy.
- z řezu v podpaží, kdy při dobrém zhojení je minimálně viditelná jizva schovaná v podpaží, avšak takovýto postup je náročnější.

Více o zvětšení prsou implantáty zde.
Typy:
 • Augmentace prsou tukovým autotransplantátem
 • Augmentace prsou tukovým autotransplantátem obohaceným o regenerativní buňky (PRP)
Principem augmentace prsou tukovým autotransplantátem, neboli autoaugmentace prsou, je doplnění objemu poprsí vlastním tukem, který byl odebrán na jiné části těla, nejčastěji z problematických partií.

Výhodou zákroku je nulové riziko antigenní reakce (reakce na cizí materiál), rychlé hojení a šetrnost zákroku samotného, kdy lze celý výkon provést pouze v místním znecitlivění nebo v analgosedaci. To znamená minimální zátěž pro organismus, kdy není nutný pobyt na klinice, klientka tak odchází po zákroku domů. K výkonu stačí pouze vpichy kanylou, čímž nehrozí a nezůstávají jizvy, ani dlouhá rekonvalescence. Také zákrok je mnohem méně bolestivý. Nejoceňovanější výhodou u klientek je pak dvojitý efekt formování postavy. Jednak dochází k odsátí tuku z problémových partiích a současně získáváme žádané tvary v oblasti poprsí. 

Více o zvětšení prsou vlastním tukem zde.
Při augmentační mammaplastice neboli liftingu prsou se upravuje a odstraňuje přebytek kůže (pokud se současně provádí i zmenšení prsou, redukuje také část mléčné žlázy). Variant takového liftingu poprsí je několik a závisí na stupni poklesu a velikosti prsu. Na tom samém, a na výběru vhodného individuálního postupu, pak také závisí velikost a směr jizvičky, která po takovémto liftingu prsou může zůstat. Tyto jizvičky v podobě tenkých čárek mohou zůstat kolem prsního dvorce, nebo vést od prsního dvorce dolů k podprsní rýze a nebo být vedeny v podprsní rýze. Vše závisí na rozsahu modelace.

Samotný operační zákrok se provádí po předchozím komplexním předoperačním vyšetření v celkové anestezii a trvá podle rozsahu a náročnosti asi 2 hodiny. Následná hospitalizace trvá 1 až 2 dny.

Více o zvětšení a modelaci prsou zde.
Zmenšení, neboli redukční mammaplastika, řeší úpravu nadměrné velikosti prsou. Bývá indikována nejen z estetického důvodu, ale často také z důvodů zdravotních. Při snížení hmotnosti prsou dochází k odstranění mnoha obtíží, jako jsou například bolesti hlavy, bolesti krční páteře, dýchací obtíže, či otoky dolních končetin. Současně se operací dá korigovat i asymetrie prsou.

Více o zmenšení prsou zde.


Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve Vašem případě s Vámi rádi proberou naši specialisté na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě. 

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Videa zákroku


Tento zákrok provádí:

callwritequestionfacebook

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

 • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
 • Profesionální kvalifikovaný personál.
 • Mezinárodně uznávaní specialisté.
 • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
 • Odborná a komplexní řešení.
 • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
 • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close