CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Body Screening

Body Sceering - tělesnému složení je důležité porozumět. Hubněte zdravě!

Dieta sama osobě může vést ke ztrátě vody a svaloviny (tyto hodnoty jsou zásadní pro zdravou funkci těla). InBody dovoluje klientovi monitorovat a analyzovat snižování hmotnosti, závislé na ztrátě tuku. Hlídejte dráhu celkové ztráty na hmotnosti, ale také tělesné složení a ideální typ postavy.

INBODY 170 poskytuje bohaté výsledky na tisknutém lístku.

Uživatelské ID, pohlaví, věk, výšku, váhu, zkouškové datum a čas jsou zobrazený zde.
Tato část uvádí přesnou analýzu tělesné kompozice se standardním doporučením hodnot celkové hmotnosti těla (Weight), hmotnost kosterního svalstva (Muscle), tělesného tuku (Fat), celkové vody v těle (TBW) a čisté hmotnosti bez tuku (FFM). Můžete tak porovnat naměřené hodnoty s doporučenými hodnotami a také si můžete spočítat poměr tuků a svalů.
Ukazuje obezitu podle známých, ale již ne tak přesných parametrů. Index tělesné hmotnosti (BMI) je sice obecně známý ukazatel, který ale pouze porovnává celkovou váhu a výšku měřené osoby. Procento tuku v těle (PBF) je lepší ukazatel pro diagnózu obezity, ale pokud osoba zhubne v pase i bocích, tak se poměr nezmění. Mnohem důležitější je oblast vnitřního tuku více než 10 bodů, je známa jako abdominální obezita (obezita v oblasti břicha). Poslední hodnota ukazuje stupeň bazálního metabolizmu (BMR) což je minimální energie, potřebná pro zachování životních funkcí, v klidovém stavu. Je to velice důležitá hodnota jak pro léčbu obezity, tak pro tvorbu a udržení svalové hmoty. Ani při velké redukci hmotnosti by neměla denní dávka energie klesnout pod hranici minimální kalorické potřeby (BMR). 1 kilokalorie = 4,185 kilojoulů.
Ukazuje vyváženost celého těla (Segmental Lean) a popřípadě odhaluje disbalance postavy. Netuková tkáň v segmentech ukazuje, jak dobře je vyvážená vaše levá a pravá polovina těla a také v jakém poměru je horní a dolní polovina těla. Zkontrolujte si tedy rovnováhu těla mez horními končetinami (Arm) a dolními končetinami (Leg) a stejně tak mezi levou stranou (Left) a pravou stranou (Right) těla. Největší množství bez tukové hmoty bývá na trupu (Trunk). V případě potřeby si zvolíme vhodnou fyzickou aktivitu.
Nám ukazuje rozdělení tělesného tuku  na horních (Arm), dolních (Leg) končetinách a trupu (Trunk). Můžete si tak zkontrolovat a potom různým cvičením upravovat hmotnost tuku v každém segmentu svého těla. Sledujte každou tuto hodnotu v procentech tělesného tuku a zkuste toto procento udržet v „normálním“ rozsahu.
Nám předkládá návrh na možnou změnu váhy, nebo ne, pokud jsou hodnoty ideální. Na základě individuálního složení těla a poměru svalů a tuků doporučuje přístroj InBody170 snížení nebo zvýšení množství tuku (Fat) a také zvýšení množství svalů (Muscle), protože snížení množství kosterního svalstva přístroj InBody170 nikdy nedoporučuje. Proto je někdy toto hodnocení zásadně odlišné od doporučení BMI a % tuku a vychází ze skutečné potřeby a poměrů naměřených hodnot. Čím máme víc svalů, tím můžeme mít větší hmotnost těla a přitom nemusíme tuto hmotnost snižovat.
Na základě celé analýzy a především na základě poměrů svalů a tuků měřené osoby nám InBody170 zhodnotí stav kondice (Fitness Score). Tento údaj především motivuje k další analýze na přístroj InBody170 pro srovnání postupných výsledků zhodnocení kondice v období formování postavy, nebo redukci hmotnosti. Aktivní sportovci dosahují hodnoty kolem 100 bodů a více, zatím co obézní a svalově slabí klienti mají méně než 70 bodů.
Zde je možno vidět datum (Date), ve kterých byla měřena celková váha (Weight), kosterní svalstvo (Muscle) a tuková hmota (Fat). Vložením svého identifikačního čísla může analyzovaná osoba vidět výstupy několika předchozích měření.
Nám potvrzuje přesnot testu, tak jak je ukázaná hodnotami v segmentech při různých frekvencích. Přístroj InBody170 používá technologii DSM-BIA, která garantuje přesnost ukazatele impedance. Tyto údaje slouží k technickému ověření stavu přístroje a jeho příslušenství. Díky těmto frekvencím a technologii DSM-BIA dokáže InBody170 poskytnout velké množství přesných údajů o analyzované osobě.

Tento zákrok provádí:

callwritequestionfacebook

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

  • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
  • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
  • Profesionální kvalifikovaný personál.
  • Mezinárodně uznávaní specialisté.
  • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
  • Odborná a komplexní řešení.
  • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
  • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close