CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Plastika dolních víček bez skalpelu a jizev

 • Řeší povislou kůži a tukové převisy dolních víček
 • Bez skalpelu, který je nahrazen přesným laserem
 • Přístup z vnitřní částí víčka a bez vzniku jizev
 • Minimální otoky a bolestivost po zákroku
 • Rychlé hojení
 • Výsledek má význam estetický, ale i funkční - snadnější pohyb víček a snížení náchylnosti očí k únavě a spontánním otokům
 • Klinika YES VISAGE využívá nejmodernější účinný CO2 laser s možností přesného cílení
Náhled služby
více fotografií

Povislá kůže a tukové převisy dolních víček jsou častým problémem, který se s přibývajícím věkem dotýká mnoha lidí. Ideálním řešením je operace očních víček - blepharoplastika, tedy redukce přebytečné kůže a nepříznivého stavu ochabnutí víček. Častou obavou je však práce se skalpelem a viditelné jizvy, proto Klinika YES VISAGE nabízí nejmodernější techniku laserového odstranění v mnohem kratším časovém intervalu a bez viditelných jizev, kdy klasický skalpel nahrazuje laserový paprsek.

Oproti klasické operační metodě umožňuje technika moderním CO2 laserem přístup z vnitřní částí víčka a ještě větší přesnost. Tento přístup se nazývá transkonjunktivální plastika dolních víček a předchází tak vzniku jizev. Nedochází zde prakticky k žádnému krvácení ani šití. Mezi další nezanedbatelné výhody patří minimální otoky a bolestivost po zákroku a rychlé hojení bez viditelných jizev na vnější straně víčka.

Kůže v oblasti dolních víček je mimicky mimořádně zatížená a navíc nejtenčí z celého těla. K velice znatelným projevům stárnutí zde proto dochází poměrně brzy, oproti jiným oblastem v obličeji. Tvoří se vějířky vrásek okolo víček, v oblasti zevních koutků a v oblasti dolních víček vznikají kožní nadbytky až převisy, výrazné vyklenutí známe jako "pytle pod očima“. Tyto nadbytky jsou způsobené zespodu tlačícími tukovými váčky na ochabující kruhový oční sval a uvolněnou kůži.

U dolních víček se odstraňují vějířky vrásek a zespodu tlačící tukové váčky, které způsobují vyklenutí a změnu tvaru oblasti. V ošetřené oblasti tak dochází k odstranění vaků pod očima, vyhlazení vrásek, vypnutí víčka a mladšímu vzhledu partie kolem očí. Výsledkem je opět mladistvější vzhled a jasné oční kontury. Tato metoda je také aplikována i po vrozených asymetriích nebo po úrazech.

Protože pouze v místním znecitlivění by zákrok mohl být vnímán negativně, provádí se transkonjunktivální plastika dolních víček CO2 laserem ve velmi krátké lehké narkóze, která trvá pouze 30 minut. Pomocí paprsku CO2 laseru s nastavitelnou úrovní průniku z vnitřní strany oka jsou odstraněny nadbytečné tukové váčky a tělíska, které způsobují vyklenutí a změnu tvaru oblasti. Zároveň pak laser šetrně odpaří svrchní vrstvu pokožky, aby došlo k obnovení jejího povrchu a vyhlazení a znovuobnovení mladistvé struktury dolního víčka. Zde dojde také ke zjemnění až vyhlazení vějířkovitých vrásek a ke zvýšení pružnosti ošetřené pokožky. Sliznice spojivky se pouze zalepí, bez nutnosti jakéhokoliv sešití. Po dobu několika týdnů se objeví pouze mírné zarudnutí kůže, které lze snadno překrýt makeupem. Nikde však není patrná žádná jizva. Zákrok se provádí ambulantně.

Ke klasické chirurgické plastice dolních víček skalpelem je potřeba pouze místního znecitlivění, je však méně příjemná. Výsledná jizvička je pak vedena pod řasami v oblasti zevního očního koutku. Výsledkem obou metod je odstranění vaků pod očima, vypnutí víčka, vyhlazení vrásek a mladší výrazně vzhled.

Samotná korekce víček má nejen význam estetický, kdy dojde k výraznému omlazení ve tváři, ale i funkční. Odstraněním kožních přebytků a tukových váčků dochází k snadnějšímu pohybu víček a drobné svaly kolem očí jsou méně zatěžovány. Korekcí víček lze odstranit také slzení očí či zhoršené vidění způsobující bolesti hlavy, náchylnost očí k únavě a ke spontánním otokům.

Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve vašem případě s vámi rádi proberou naši specialisté na osobní a nezávaznou konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě.

Na toto vyšetření i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Tento zákrok provádí:

callwritequestionfacebook

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

 • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
 • Profesionální kvalifikovaný personál.
 • Mezinárodně uznávaní specialisté.
 • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
 • Odborná a komplexní řešení.
 • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
 • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close