CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Prodlužování řas

 • naprosto přirozený vzhled
 • 3 druhy řas: syntetické, norkové či hedvábné
 • už žádné rozmazané líčení nebo řasenky
 • s řasami Luxus Lashes se dá plavat i sportovat bez omezení
 • obloukovitý přirozený vzhled řas
 • vydrží skutečně až 2 měsíce, možno prodloužit doplňováním
 • unikátní lepidlo, které zůstává i po zaschnutí elastické a pružné
 • vlastní řada přípravků s péčí pro prodloužení efektu krásných řas
 • vypadají báječně každý den
Jak mít řasy dlouhé, krásné a přitom přirozené? S prodlužování řas Luxus Lashes dosáhnete oproti tradičním umělým řasám, které nevydrží déle než den a na první pohled působí uměle, zcela přirozeného vzhledu. Tajemství této revoluční techniky prodlužování řas spočívá v přirozeně vypadajících řasách různých délek a barev s vysokým leskem a vějířovým efektem. Nové řasy jsou připevněny jedna po druhé na řasy původní, v tom spočívá kouzlo jejich přirozeného chování a vzhledu. Řasy Luxus Lashes jako jediné díky speciálně vyvinutému hypoalergenímu lepidlu vydrží oproti konkurenci skutečně až dva měsíce a s průběžným doplňováním ještě mnohem déle. Toto lepidlo je navíc vyráběné a schválené k používání v Evropské Unii a splňuje přísná zdravotní kriteria, což mnohé levné výrobky dovážené z Asie nesplňují a mohou tak být i zdraví nebezpečná. Řasy Luxus Lashes drží nejdéle díky patentovanému lepidlu, které narozdíl od konkurence zůstává elastické a kopíruje tvar řasy, a tudíž ani při nechtěném velkém ohybu nebo skrčení řasy se řasa neodlomí, jako u lepidel, které jsou zatvrdlé a tedy křehké, neboť lepidlo zůstává po celou dobu elastické. Prodlužování řas Luxus Lashes, ženskost bez kompromisu. Prodlužování řas Luxus Lashes jako jediné vydrží skutečně až dva měsíce a s průběžným doplňováním ještě mnohem déle. Řasy Luxus Lashes jsou zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, ale oproti jiným metodám na trhu, řasy Luxus Lashes díky speciální ochranné péči vydrží také v sauně či extrémních podmínkách. Součástí péče o prodlužování řas je také vitamínová výživa podporující růst vašich vlastních řas. Vybírat lze ze tří druhů řas: syntetické, norkové či hedvábné, dále pak také lze vybírat z různých barev, délek a zakřivení. S Luxus Lashes je řasenka již minulostí, lze však pro večerní silnější líčení i prodloužené řasy ještě více zvýraznit. Prodlužování řas nekončí jen u samotné aplikace, ale disponují také péčí, která maximalizuje výsledný efekt a radost z krásných řas.

Speciální ochranná složka obsahuje tekutý Teflon, který chrání Vaše prodloužené řasy také v extrémních podmínkách, proti nečistotám, vodě i soli. Tato ochranná složka výrazně prodlužuje životnost vašich prodloužených řas a vytváří ochranný film, který chrání vazbu mezi vašimi a prodlouženými řasami. Navíc tato složka vytváří krásný černý povrch, který ještě zvýrazní vaše řasy. Doporučujeme používat 2 až 3 krát týdně případně před extrémními podmínkami, aby zůstaly vaše prodloužené řasy chráněny.
Vysoce kvalitní a účinné vitamínové sérum pro povzbuzení buněčného metabolismu pro růst a prodlužování řas a jejich zesílení díky vitamínu H (biotin), B5 (panthenol) a B9 (folic acid) s výtažkem aloe vera pro hydrataci. Sérum navíc obsahuje specifické proteiny, které stimulují buněčný metabolismus a zlepšují krevní cirkulaci a zásobení buněk složkami potřebnými pro růst, pevnost a zesílení řas, stejně tak osahuje látky ke zlepšení pigmentace řas. Produkt se aplikuje na cibulky vašich vlastních řas. Při správné aplikaci je výsledek k neuvěření. Vaše vlastní řasy budou delší, hustší a tmavší!
Speciální odličovač vhodný pro citlivé oči a zákazníky s prodlouženými řasami. Neobsahuje látky jako glykol, alkohol nebo parfémované oleje a díky své tekuté konzistenci odstraňuje make-up velice. 
Tato bohatá řasenka zesílí, prodlouží a zvýrazní vaše řasy. Obsahuje včelí a karnauba vosk pro vysoký lesk a pevnost. Tato řasenka je obzvláště vhodná pro prodloužené řasy, velice jednoduchá na aplikaci a snadno odstranitelná vlažnou vodou. Obohacená o látky, které zpevňují a chrání vaše přirozené řasy, stejně jako prodloužené řasy LuxusLashes tak, aby nedošlo k poškození vazby mezi vašimi řasami a těmi prodlouženými.
Zklidňující, zvlhčující oční gel s vyhlazujícími proteiny, obsahující kyselinu hyaluronovou v kombinaci s výtažky z Kigelia Africana se zpevňujícími a vypínajícími účinky. Tento oční krém vyplňuje vrásky, zklidňuje a vypíná vaši pleť, oční oblast a rozzáří vaše oči. 
 • Prodlužování řas
 • Tento zákrok provádí:

  callwritequestionfacebook

  Výhody Kliniky YES VISAGE

  Odvoz domů
   
  V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
  Splátky a platby
   
  Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
  Věrnostní program
   
  Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
  Osobní konzultace
   
  Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
  Online konzultace
   
  Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
  Lékaři na telefonu
   
  Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
  komplexnost
   
  Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
  All-inclusive
   
  Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
  Ubytování
   
  Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
  Bezpečnost
   
  Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
  Profesionalita
   
  Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
  Kvalitní materiály
   
  Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
  Dostupnost
   
  Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
  Wi-fi
   
  Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
  Asistence sestry
   
  Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
  AJ, NJ, RU, FR
   
  Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

  O klinice YES VISAGE

  Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

  • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
  • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
  • Profesionální kvalifikovaný personál.
  • Mezinárodně uznávaní specialisté.
  • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
  • Odborná a komplexní řešení.
  • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
  • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

  Certifikáty kvality

  Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

  fda platinum 1

  members-of logos
  English version UNDER CONSTRUCTION
  For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
  Close