CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Vlasová mezoterapie - pro pevnější, lesklejší a bohatší vlasy

 • Posiluje vlasy a jejich pevnost a růst
 • Zlepšuje kvalitu vlasů
 • Revitalizuje
 • Nenáročné, bezpečné a šetrné ošetření
 • Vhodné pro muže i ženy
Náhled služby
více fotografií
Je mnoho lepších či horších šampónů a přípravku pro lepší kvalitu vlasů, ale všechny fungují pouze povrchově. Pro pevnější, lesklejší a bohatší vlasy, které se nelámou a nevypadávají již existuje účinné řešení. Je jim speciální vlasová mezoterapie, která vlasy skutečně posílí od samého „kořínku“.

Principem je speciální aplikace výživného roztoku s obsahem kmenových buněk do vlasové části hlavy. Tento roztok s unikátním posilujícím složením a výtažky z kmenových buněk obsahuje růstové faktory, které dokážou stimulovat cirkulaci, revitalizovat vlasové váčky a zlepšit stav vlasové pokožky. Zastavuje tak nadměrné vypadávání a lámání a obnovuje růstu vlasů. Pro ještě zvýšenou účinnost lze toto sérum aplikovat společně s vaší vlastní plazmou získanou z krve.

Vlasová papila, která vlas zásobuje živinami, citlivě reaguje na každou změnu. Při nedostatku určitých vitamínů a minerálních látek vlasy slábnou, lámou se a vypadávají. Vlasy mohou řídnout i následkem hormonální nerovnováhy, vlivem některých nemocí, stresu, opakovaných chemických zásahů, atd.
Tato metoda účinně regeneruje kožní buňky a vlasové folikuly. Je vhodná pro ty, kdo se snaží řešit nadměrné vypadávání vlasů či alopecii (plešatost) nebo lámání či nedostatečnou kvalitu vlasů ať už z jakékoliv zmíněné příčiny. Je vhodná po muže i ženy.
Do vlasové části pokožky hlavy se aplikuje mikrojehličkami speciální roztok, který obsahuje léčivé roztoky s obsahem komplexu minerálů, peptidů, růstových faktorů a stopových prvků a výtažek z kmenových buněk. To vše může být zároveň obohaceno a vlastní plazmu pro ještě zvýšenou účinnost. Díky aplikaci tohoto speciálního koktejlu účinných látek dochází k revitalizaci vlasových váčků a buněk, je dodávána výživa vlasovým kořínkům, zlepšuje se stav pokožky hlavy a stimuluje se cirkulace krve. Zároveň přípravek zabraňuje vzniku enzymu, který způsobuje ztrátu vlasů a stimuluje migraci a poliferaci (množení) vlasových buněk, jež způsobuje růst nových vlasů. Obsažený Biotin ovlivňuje růst a kvalitu vlasů, zpomaluje také jejich vypadávání.
kmenové buňky a biomimetické peptidy, které revitalizují stávající vlasy a podporují tvorbu nových vlasů, komplex vitamínů, které mají příznivé účinky pro revitalizaci pokožky a vlasových váčků, aminokyseliny napomáhající vytvářet vlasový váček, minerály chránící pokožku před nepříznivými vlivy a napomáhající vstřebat výživu, koenzymy revitalizující vlasové kořínky, nukleové kyseliny blokující účinky stresu a dalších nepříznivých vlivů, redukční činidla napomáhající tvorbě kolagenu ve vlasech, pročištění pokožky hlavy, kyselina hyaluronová a složky zlepšující mikrocirkulaci, hydrataci a regeneraci a další účinné látky dle individuálních potřeb a rozsahu problému. To vše může být obohaceno o získanou vlastní plazmu, která zvyšuje účinnost všech těchto složek pomocí účinných látek tělu vlastních.
Ošetření trvá od 30 do 60 minut 
Po aplikaci získají vlasové folikuly dokonalou výživu, dojde k jejich posílení a revitalizaci. Nejprve se zastaví nadměrné vypadávání vlasů, zlepšení vlasové pokožky, poté dojde k postupnému zlepšení kvality vlasů, zahušťování vlasového porostu a u značné části klientů i k růstu vlasů i v místě lysin. Jedná se o velice bezpečný a šetrný způsob léčby. Pro dlouhodobost účinku je vhodné ošetření jednou ročně zopakovat.

Tento zákrok provádí:

callwritequestionfacebook

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

 • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
 • Profesionální kvalifikovaný personál.
 • Mezinárodně uznávaní specialisté.
 • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
 • Odborná a komplexní řešení.
 • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
 • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close