CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Zvětšení prsou implantáty (Augmentace prsou implantáty)

 • Zvětšení nebo vylepšení tvaru prsou kvalitními implantáty
 • Zlepšuje harmonii těla i vlastní sebevědomí
 • Tvar i velikost lze individualizovat dle přání klientky na základě odborné konzultace s lékařem
 • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem.
Augmentace prsou je zvětšení nebo vylepšení tvaru prsou vhodnými implantáty. Je jedním z nejvyhledávanějších estetických zákroků u nás i v zahraničí. Tisíce provedených operací, vývoj metod i materiálu implantátů dělá ze zákroku rutinní záležitost, která jednak zlepší estetický vzhled, celkovou harmonii těla, ale i psychiku, neboť výrazně zvyšuje sebevědomí klientky. Toto zvětšení prsou nebo-li plastika prsou je efektivním řešením pro ženy, které nejsou spokojeny s velikostí svého poprsí, ať už kvůli nedostatečně vyvinutým prsům nebo tam, kde došlo k úbytku tukové tkáně a tím ke vzniku povislého tvaru prsou. Právě objem tukové tkáně a prsní žlázy určuje velikost ženského poprsí.  

Augmentace je zvětšení prsou použitím speciálních implantátů, které nedostatek tkáně nahradí. Implantáty pro augmentaci se vybírají z nabídky různých tvarů dle daných anatomických podmínek, individuálních přání a představ klientky. Implantáty pro augmentaci prsou jsou různého tvaru, mohou být oválné nebo anatomické, které sledují přirozený tvar prsu (tvar kapky). Kromě tvaru pak rozlišujeme implantáty podle profilů a velikostí, což nám umožňuje získat požadovanou velikost a vytvarovat plnější poprsí nebo jinak tvarované.
Pro zvětšení poprsí využíváme pouze kvalitní vyzkoušené a ověřené implantáty, které obsahují nejčastěji silikonový gel, popřípadě fyziologický roztok. Správný výběr implantátů je dán zkušeností a stovkami úspěšně provedených zákroků primářem MUDr. Martinem Molitorem. Prsní implantáty se vkládají pod mléčnou žlázu na povrch velkého prsního svalu nebo pod prsní sval. O umístění implantátu rozhoduje lékař u konzultačního vyšetření na základě tělesných dispozic pacientky a výsledného efektu, který chce klientka augmentací dosáhnout. Na přání klientky lze pomocí implantátů vytvořit i opravdu veliká prsa, ale pouze na základě důkladné konzultace a zhodnocení tělesných proporcí a dispozic.

Zvětšení prsou se provádí v celkové anestezii po předchozím komplexním předoperačním vyšetření. Samotný operační zákrok trvá přibližně hodinu a vyžaduje 1-2 denní hospitalizaci. Stejně jako umístění, i způsob zavedení implantátu je zvolen podle doporučení operujícího lékaře s přihlédnutím k přání pacienta. Existují 3 možné přístupy:
- z krátkého řezu kolem prsního dvorce na rozhraní světlé a pigmentované kůže v jeho dolní části. Právě toto barevné rozhraní umožňuje efektivně ukrýt velmi nenápadnou jizvičku.
- z řezu v podprsní rýze, který je úplně nejběžnějším postupem. Výsledná jizva bývá dlouhá přibližně 4 - 5 centimetrů a je umístěna do přirozeného záhybu podprsní rýhy.
- z řezu v podpaží, kdy při dobrém zhojení je minimálně viditelná jizva schovaná v podpaží, avšak takovýto postup je náročnější.


Při zvětšení prsou je také možné současně provést vytvarování případné asymetrie prsou, nebo provést současně modelaci výrazně povislých prsů. Vzhledem k tomu, že prsní implantáty se vkládají pod mléčnou žlázu nebo pod prsní sval, tak případné kojení není narušeno, stejně jako případné jakékoliv vyšetření této žlázy.

Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve Vašem případě s Vámi rádi proberou naši specialisté na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě. 
 
Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Videa zákroku

Tento zákrok provádí:

callwritequestionfacebook

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

 • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
 • Profesionální kvalifikovaný personál.
 • Mezinárodně uznávaní specialisté.
 • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
 • Odborná a komplexní řešení.
 • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
 • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close