Hubnutí ·

2 minuty čtení

·

4. 5. 2022

Vysněná krása: Manželství nezachránila, sebe ano

Naše klinika se stala hrdým partnerem pořadu TV PRIMA Vysněná krása. V osmi dílech tak naši specialisté velkou měrou přispěli k tomu, aby se účastníci díky vysněným estetickým zákrokům zbavili trápení a mindráků a s novým vzhledem mohli vykročit do nového, lepšího života.

Pětačtyřicetiletou paní Moniku v posledních letech osud těžce zkoušel – starala se o nemocnou babičku, syn měl vážnou autonehodu a do toho si manžel našel novou známost. Ve chvíli, kdy zjistila, že její manželství je v troskách, podívala se do zrcadla a uvědomila si, jak vypadá. Přibrala, do obličeje se jí podepsal stres a nestarala se ani o svoje zuby a zevnějšek. Monice se manželství nepodařilo zachránit, ale dokázala zachránit sama sebe. Nejdříve zhubla kila, která zajídáním stresu přibrala a pak se přihlásila do Vysněné krásy, kde jí tým odborníků pomohl se vším ostatním.

Monika byla ideální kandidátka na abdominoplastiku břicha a také operaci prsou, kdy jí operatér MUDr. Peter Žiak zbavil nejen převisu kůže na břiše, ale také vytvaroval krásná přirozená prsa jen za využití její vlastní tkáně.  Modelaci prsou dokázal specialista skvěle zvládnout s operací břicha v rámci jedné anestezie a tělo Monika nemusela podstupovat dva rozdělené zákroky.

Protože byla zodpovědnou klientkou, jak břicho, tak prsa se jí dobře hojily a ona se brzy mohla těšit z výsledku, který jí do tváře dodal radost a šťastný úsměv. A aby její obličej vypadal mladší a svěžejší, aplikovala jí MUDr. Zuzana Macková botox, který „vyzmizíkoval“ vrásky na čele a tzv. tekutý lifting, neboli speciální druh výplně aplikované kanylou, ten dodal pleti pevnost a tváři výraznější kontury. A nakonec Monice výplní kyseliny hyaluronové jemně osvěžila rty.

I díky své vnější proměně mohla lépe zvládat nelehkou životní situaci – rozvod. Bohužel došlo i k úmrtí v rodině, ale Monika si i osudu navzdory dokázala jít za svou vysněnou krásou. A té se dočkala.  Půlroční snažení je na ní opravdu znát. Zbavila se převisu kůže na břiše a její prsa vypadají jako před lety. Vrásky jsou pryč a má plnější rty. Vypadá hezky a také se tak cítí. A zase na svět zeširoka usmívá.

Na celý příběh její proměny se můžete podívat ZDE

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.