Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.
Celulitida a zpevnění pokožky

Odstranění celulitidy a otoků

 • 4 nejúčinnější mechanismy v boji s celulitidou
 • účinně léčí kůži důlkovaného „pomerančového“ vzhledu nechvalně známého jako celulitida
 • obnovuje prokrvení a okysličení tkání, které poškodila celulitida, nápravu kolagenových vláken a srovnání pokožky, potřebnou hydrataci a detoxikaci poškozených tkání
 • působí také jako prevence a předcházení celulitidy
 • průnik do hloubky poškozené tkáně a znatelné zlepšení pevnosti a elasticity kůže
 • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem.

Příroda k nám ženám nebyla vždycky fér a v mnoha směrech to máme těžší i v péči o postavu. Jedním z argumentů pro toto tvrzení je i celulitida, respektive mechanismus její tvorby. U žen je pojivová tkáň podkoží uspořádána kruhově do oblouků, na rozdíl od mužského tangenciálního uspořádání. Následkem tohoto faktu je, že poruchy podkoží a pojivové tkáně pokožky vytváří onen nepěkný efekt pomerančové kůry – tedy celulitida. Celulitida není pouze kosmetický defekt, ale v pozdějších fázích se dostavuje i bolestivost na dotek.

Možnost prevence i přes snahu o zdravý životní styl je značně omezená, neb celulitida je i genetická záležitost. Existují ale účinné způsoby, jak omezit či odstranit projevy navenek a pomoci kůži k ozdravení zvenčí - celulitida zmizí.

zobrazit více

Odstranění pomocí RTD (Vacupress)

Systém, založený na intermitentním vakuu. Jedná se o špičkový přístroj, jehož aplikační jednotka je speciálně navržena pro koordinované působení jemného sání se třemi rotujícími míčky, které kruhově válcují pokožku. Podtlak vzniklý sáním odblokuje tok krve a kyslíku v nedostatečně zásobených celulitických tkáních a zlepšuje cirkulaci. Ovlivněné tkáně se následně roztáhnou a umožní kůži návrat od svraštělého vzhledu (celulitida) k normálnímu napnutému vzhledu. Výsledkem je krásná hladká tonizovaná pokožka. Tato unikátní metoda Radiální Endodermoterapie posouvá hranice klasické celulitní léčby, neboť jeho výsledkem není jen mizení celulitida, ale obnova zdraví celé pokožky a slouží i jako prevence jejího vzniku.

Kombinací systému RADIÁLNÍ ENDODERMOTERAPIE s LIPOSUKCÍ 3. GENERACE nejen, že zhubnete, ale zároveň docílíme pevné a hladké tonizované pokožky, kde celulitida nemá místo.

Moderní dermoválečková mezoterapie

Další a neméně účinnou metodou je moderní Mezoterapie, kdy pomocí speciálního patentovaného válečku, který obsahuje několik desítek titanových mikrojehliček se na pokožce vytvoří mělké kanálky přes které prostupuje příjemná emulze, která obsahuje důležité složky vitamínů, proteinů a hlavně tělu vlastní kyselinu hyaluronovou a další látky, které odstraňují volné radikály a nabízí kompletní antioxidační péčí. Díky jedinečnému složení této emulze se tělo zbavuje látek, které toto onemocnění způsobuje. Mezoterapie vyhlazuje pokožku a stimuluje produkci nového kolagenu a elastinu, zatímco kyselina hyaluronová hydratuje pokožku a omlazuje. Pokožka je viditelně pevnější a vyhlazená.

Moderní lymfodrenáž

 • nejmodernější přístrojová lymfo-drenáž s detoxikačním zábalem
 • velice účinně napomáhá hubnutí
 • pomáhá při léčbě celulitida a působí jako prevence
 • nastartuje zrychlení metabolismu a tím snazší odbourání, škodlivin, tuků a toxinů z těla
 • výborná prevence oteklých nohou a křečových žil
 • masíruje a prokrvuje a zlepšuje tak pevnost a elasticitu kůže

zobrazit více

Dejte sbohem otokům, hromadění tuku, křečovým žilám a celulitidě! Nemusíte se ani cítit unaveně či vyčerpaně. Předcházejte problémům.

Ke správné cirkulaci tekutin a odvodu škodlivých látek z těla slouží právě lymfatický systém. Je-li správně fumkční, protéká přes něj denně okolo 4 litrů tekutin. Pokud je však tento systém narušený, dochází k zadržování tekutin, tukových buněk, tvorbě celulitidy, otokům a narůstání celkové únavy.

Moderní lymfodrenážní přístrojová masáž s detoxikačním zábalem je technika, která kousek po kousku odblokuje lymfatické cesty a uzliny. Tím snázeji odvede škodlivé látky a toxiny z těla ven a znovu nastartuje správnou cirkulaci lymfy. Jedná se o klinicky ověřenou proceduru používanou v lékařství, která pomáhá nejen při akutních problémech, jako jsou otoky, ale také k odstranění celulitidy a jako její účinná prevence, prevence oteklých nohou a křečových žil. Ozdravné a estetické účinky spočívají také v tom, že zrychluje metabolismus a tím tělo snázeji odbourává tuky a toxiny, zlepšuje prokrvení a tím i elasticitu kůže. A opět zároveň působí také preventivně i proti přibírání na váze. Celá procedura je navíc velice relaxační a příjemná.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Facelift
Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

více informací