Celulitida a zpevnění pokožky

Odstranění celulitidy a otoků

  • 4 nejúčinnější mechanismy v boji s celulitidou
  • účinně léčí kůži důlkovaného „pomerančového“ vzhledu nechvalně známého jako celulitida
  • obnovuje prokrvení a okysličení tkání, které poškodila celulitida, nápravu kolagenových vláken a srovnání pokožky, potřebnou hydrataci a detoxikaci poškozených tkání
  • působí také jako prevence a předcházení celulitidy
  • průnik do hloubky poškozené tkáně a znatelné zlepšení pevnosti a elasticity kůže
  • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D., MBA a jeho týmem.

Příroda k nám ženám nebyla vždycky fér a v mnoha směrech to máme těžší i v péči o postavu. Jedním z argumentů pro toto tvrzení je i celulitida, respektive mechanismus její tvorby. U žen je pojivová tkáň podkoží uspořádána kruhově do oblouků, na rozdíl od mužského tangenciálního uspořádání. Následkem tohoto faktu je, že poruchy podkoží a pojivové tkáně pokožky vytváří onen nepěkný efekt pomerančové kůry – tedy celulitida. Celulitida není pouze kosmetický defekt, ale v pozdějších fázích se dostavuje i bolestivost na dotek.

Možnost prevence i přes snahu o zdravý životní styl je značně omezená, neb celulitida je i genetická záležitost. Existují ale účinné způsoby, jak omezit či odstranit projevy navenek a pomoci kůži k ozdravení zvenčí - celulitida zmizí.

Odstranění pomocí RTD (Vacupress)

Systém, založený na intermitentním vakuu. Jedná se o špičkový přístroj, jehož aplikační jednotka je speciálně navržena pro koordinované působení jemného sání se třemi rotujícími míčky, které kruhově válcují pokožku. Podtlak vzniklý sáním odblokuje tok krve a kyslíku v nedostatečně zásobených celulitických tkáních a zlepšuje cirkulaci. Ovlivněné tkáně se následně roztáhnou a umožní kůži návrat od svraštělého vzhledu (celulitida) k normálnímu napnutému vzhledu. Výsledkem je krásná hladká tonizovaná pokožka. Tato unikátní metoda Radiální Endodermoterapie posouvá hranice klasické celulitní léčby, neboť jeho výsledkem není jen mizení celulitida, ale obnova zdraví celé pokožky a slouží i jako prevence jejího vzniku.

Kombinací systému RADIÁLNÍ ENDODERMOTERAPIE s LIPOSUKCÍ 3. GENERACE nejen, že zhubnete, ale zároveň docílíme pevné a hladké tonizované pokožky, kde celulitida nemá místo.

Moderní dermoválečková mezoterapie

Další a neméně účinnou metodou je moderní Mezoterapie, kdy pomocí speciálního patentovaného válečku, který obsahuje několik desítek titanových mikrojehliček se na pokožce vytvoří mělké kanálky přes které prostupuje příjemná emulze, která obsahuje důležité složky vitamínů, proteinů a hlavně tělu vlastní kyselinu hyaluronovou a další látky, které odstraňují volné radikály a nabízí kompletní antioxidační péčí. Díky jedinečnému složení této emulze se tělo zbavuje látek, které celulitidu způsobují. Mezoterapie vyhlazuje pokožku a stimuluje produkci nového kolagenu a elastinu, zatímco kyselina hyaluronová hydratuje pokožku a omlazuje. Pokožka je viditelně pevnější a vyhlazená.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Odstranění celulitidy a otoků

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Online konzultace
Online konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
AJ, NJ, FR, RU
AJ, NJ, FR, RU

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací