Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Vstřebatelný hubnoucí gastro balónek

  • bez operace
  • bez endoskopie
  • bez anestezie
  • bez drastických diet
  • jednoduché hubnutí s úbytkem 10-15 % z celkové tělesné hmotnosti 
  • bez jo-jo efektů a s novými návyky 
  • snadnější udržení nové váhy po skončení programu
  • výživový a nutriční specialista v ceně
  • chytrá váha s mobilní aplikací také v ceně, progres tak vidíte také sami

Pokud vás trápí nadváha či obezita a diety prostě nezabírají, může být program vstřebatelného hubnoucího balónku Elipse to pravé pro vás. Středobodem celého programu je měkký balónek, který je umístěn do vašeho žaludku. Tento balónek spolknete bez problémů během dvacetiminutové návštěvy svého lékaře – jeho aplikace ani odstranění nevyžadují operaci, endoskopii, ani anestezii. Právě v tom spočívá jeho bezpečnost, komfort a jednoduchost. S pomocí celého týmu profesionálů a s pocitem nasycení, který vám balón poskytne, máte možnost změnit své stravovací návyky a znovu získat kontrolu nad svým zdravotním stavem a váhou. 

Balónek Elipse vytváří neustálý pocit nasycení, který vám pomůže jíst méně, aniž byste se jako u většiny diet trápili nepříjemným pocitem hladu.

zobrazit více

Před samotným zákrokem vás čeká konzultace s lékařem, který prověří váš zdravotní stav a očekávání. Program pak začíná umístěním balónku do žaludku během krátké návštěvy u lékaře. Ten se zavádí jeho prostým spolknutím. Gastro balónek má při polykání velikost větší lékové kapsle. Na rentgenu se pak ještě ověří správné umístění balónku ve vašem žaludku. Lékař jej pak pomocí mikro katetru velikosti provázku, který z kapsle vede, naplní fyziologickým roztokem do objemu 550 ml. Katetr se po aplikaci roztoku a naplnění balónku sám uvolní a ústy jednoduše a rychle vytáhne ven. 

S Programem Elipse nejste na hubnutí sami – celý tým profesionálů je vám v ceně k dispozici po celou dobu tohoto programu. Na začátku programu obdržíte „chytrou“ váhu a mobilní aplikaci, díky kterým bude pro vás, vašeho lékaře a nutričního terapeuta možné sledovat vaše pokroky. Budete-li potřebovat poradit či podpořit, celý tým je připraven s vámi kdykoli komunikovat telefonicky. Přibližně po 4 měsících se balónek samovolně vypustí a je vyloučen z těla přirozenou cestou. Další výhodou balónku Elipse je, že není vidět. Program Elipse přináší veškeré výhody gastrického balónu, avšak bez nutnosti operace, endoskopie či anestezie.

Program vstřebatelného hubnoucího balónku Elipse zaručí úbytek váhy, který vážně uvidíte. Benefitem programu je pocit nasycení, který vám Elipse balónek dodá, budete jíst méně a bez hladovění. Klienti v průměru shodí 13 – 15 kilogramů během tohoto čtyřměsíčního programu, na který nebudete sami, ale budete s podporou Nutričního specialisty. Klinické studie prokazují, že hubnutí s pomocí gastrických balónů je opravdu účinnější, než hubnutí za pomocí diet a fyzické aktivity samotné. 

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Vstřebatelný hubnoucí gastro balónek

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací