Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Liposukce 3. generace

Kavitace - liposukce 3. generace

  • Neinvazivní modelace postavy
  • Bez bolesti a zásahu do těla
  • Bez nutnosti rekonvalescence
  • Redukce v problémových oblastech

V současném zaneprázdněném životním stylu, nevhodné diety a neaktivita způsobují ukládání tuku v problematických oblastech. Často ani snaha vyváženého stravování a pohybu v tělocvičně nezajistí dokonalou postavu bez boulí a přebytku na stehnech, břichu, bocích a hýždích.

Liposukce 3. generace (neboli kavitace) je ve skutečnosti lipolýzou, která pomáhá vymodelovat postavu při snaze o redukci tukových přebytků. To vše neinvazivně a bez bolesti.

zobrazit více

5 důvodů pro neinvazivní liposukci

Bezbolestná

Liposukce 3. generace - kavitace je bezbolestná neinvazivní lipolýza, umožňující rychlé a efektivní modelování problematických partií. Kavitace je neinvazivní – tedy nevyžaduje žádný chirurgický zásah.

Skutečná

Liposukce 3. generace - kavitace je nejmodernější typ ultrazvukové kavitace, díky které bude výsledný efekt na vaší siluetě měřitelný a patrný. Odstranění tukových buněk je trvalé, tedy již nemůže dojít opětovnému nabytí téže tukové buňky. Opakované ošetření výsledný tvarovací efekt prohlubuje a zvýrazňuje.

Bezpečná

Liposukce 3. generace - kavitace je bezpečná a bezbolestná. Využívá nejmodernější ultrazvukovou kavitační technologii, která umožňuje koncentrovanou energii nasměrovat do velmi specifické zóny klientovy problematické oblasti a je tak schopna rozbít podkožní tukové buňky, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a svalovou tkáň nezměněnou a bez vedlejších efektů. Dochází k přesnému zacílení na problematickou oblast a k lokalizované redukci této oblasti. Tělo samo postupně tuk odbourává a tak je tato metoda zároveň šetrná k vašemu organismu.

Časově nenáročná

Liposukce 3. generace neboli kavitace trvá 40 minut a není potřeba žádná doba na zotavení.

Bez omezení

Ultrazvukové kavitace mohou využít jak ženy, tak i muži a to na většinu problémových partií – ať jde o bříško, stehna, zadeček, boky, záda, paže, lýtka nebo kolena. Uvolněný tuk pak projde přeměnou, je v těle odbourán a přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami z organismu. Jedná se tedy o naprosto bezpečný a tělu přirozený proces. Nevzniká ani žádné nepohodlí, pokožka zůstává naprosto nedotčena a naopak bude zpevněná a krásně tonizováná. Kavitace je bez chirurgického zákroku a je tak neinvazivní alternativou k drobným liposukčním procedurám. Břicho, stehna, hýždě, boky, záda, lýtka, kolena či předloktí mohou být konturovány kavitační procedurou bez nutné doby na zotavení a klienti mohou po zákroku okamžitě pokračovat ve svém každodenním životě.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Kavitace - liposukce 3. generace

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací