Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Liposukce zmražením

Kryolipolýza

 • Kliniky YES VISAGE používají skutečný patentovaný lékařský přístroj Zeltiq Coolsculpting
 • garance úbytku minimálně 25 % tuku po jediné aplikaci
 • doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce
 • podloženo rozsáhlými klinickými studiemi
 • kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting je jediná bezbolestná liposukce schválená nejpřísnějším úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů - americkou FDA
 • lékařský přístroj s kompletní certifikací dle medicínských direktiv EU
 • kryolipolýza je konzistentní a předvídatelná redukce tuku
 • trvalý výsledek
 • účinkem srovnatelná s klasickou liposukcí
 • bez operace, bez bolesti a bez rekonvalescence
 • nově v Evropě a jediný přístroj Zeltiq Coolsculting v ČR současně v Praze, Brně, Ostravě a na Slovensku v Bratislavě
 • účinnost ověřena redaktorkami předních českých dámských časopisů: Joy, Elle, Marianne, Žena a život, Novinky.cz, Ona Dnes, Blesk pro ženy

Kliniky YES VISAGE přivedly do České a Slovenské republiky revoluční technologii Zeltiq Coolsculpting z USA a novinku v Evropě v podobě neinvazivní liposukce metodou zmražením tukových buněk - kryolipolýza. Kliniky YES VISAGE mají za sebou již stovky klientů nadšených výsledkem liposukce zmražením (kryolipolýza) a jako jediné nabízí skutečnou patentovanou a k tomuto účelu schválenou technologii liposukce zmražením tukových buněk - kryolipolýza od amerického výrobce Zeltiq Coolsculpting v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.

zobrazit více

Jak to funguje?

Unikátní přístroj Zeltiq Coolsculpting pro neinvazivní bezbolestnou liposukci metodou zmražením tukových buněk (kryolipolýza) vznikl v USA, a to na základě dlouhých výzkumů a klinických studií Harvardské univerzity a specializovaného týmu lékařů. Výzkum prokázal, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než pokožka, nervy a svaly. Funkčnost unikátního přístroje je postavená na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň. Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku, a to za účelem odstraňování tukových polštářků. Liposukce zmražením Zeltiq Coolsculpting, tedy kryolipolýza, to je unikátní technologie bez kompromisu.

Jedná se o konzistentní a předvídatelnou redukci tuku. Díky speciálnímu aplikátoru dochází k velkému záběru tukové tkáně, což vede k redukci maximálního množství tuku dané oblasti. Ochlazení spouští apoptózu, při níž tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření, bílé krvinky pak tyto odumřelé buňky odstraní ven ze systému. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože neodpovídá na ochlazení. Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buňek (kryolipolýza - liposukce zmražením) je postupný a bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů a tyto hladiny zůstávají na normální úrovni.

Díky velkému záběru tukové tkáně při jediné aplikaci dochází k úbytku minimálně 25 % tukových buněk v ošetřované oblasti a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně viditelný již po jednom až dvou měsících, a hlavně je trvalý! A to vše bez operace, bez řezání, bez bolesti a bez skalpelu. Liposukce zmražením (kryolipolýza), bezbolestná liposukce pro všechny.

Po smrti apoptotických tukových buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby, přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu. Zjednodušeně řečeno, tělo hubne, výsledky jsou prokazatelné, konzistentní a trvalé.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Kryolipolýza

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací