Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

MUDr. Jiří Kučera

MUDr. Jiří Kučera

Vysoce zkušený atestovaný plastický chirurg, člen České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastická chirurgie, člen společnosti GAM (Group for Advancement of Microsurgery) a člen Francouzské společnosti estetické chirurgie. Věnuje se celému spektru plastických a estetických operací.

Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Atestační zkoušku z všeobecné chirurgie složil roku 1990 a o pět let později také z oboru plastické chirurgie. První praktické zkušenosti získal na oddělení ARO Fakultní nemocnice v Olomouci a dalších deset let působil na Klinice plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice U sv. Anny v Brně. Tamtéž také v letech 1996–1998 působil jako odborný asistent pro plastickou chirurgii na Masarykově univerzitě. Na přelomu tisíciletí pracoval jako zástupce přednosty oddělení Plastické a estetické chirurgie FN Olomouc a v letech 2000-2002 jako zástupce vedoucího lékaře v Centru plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie v Brně. Zároveň do roku 2008 působil jak plastický chirurg v brněnské Úrazové nemocnici a do roku 2011 i jako vedoucí lékař rekonstrukční mikrochirurgie na Klinice popálenin ve Fakultní nemocnici v Bohunicích. Dalších 16 let pracoval na mnoha prestižních soukromých klinikách v Praze a Karlových Varech jako primář plastické chirurgie a plastický chirurg.

Své praktické dovednosti získával také na domácích i mezinárodních stážích. K nejprestižnějším patří například jeho studium v Paříži na Univerzitě Leonarda da Vinciho, v Institutu ruky a mikrochirurgie Jouvenet. Rovněž i dvouletý pracovní pobyt na luxusní klinice La Clinique Eiffel u Trocadera pod vedením světoznámého plastického chirurga Sydney Ohany, nositele vysokého státního francouzského vyznamenání, který zaváděl operační techniky ve Francii, přítele a zakladatele estetické chirurgie Brazilce Ivo Pitanguyho.

V rámci pravidelného sebevzdělávání se pravidelně účastní tuzemských i zahraničních seminářů, workshopů a vědeckých kongresů z oblasti plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie.

Věnuje se přednáškové a publikační činnosti v oboru chirurgie a plastické chirurgie. Publikoval 19 původních prací a článků, prezentoval 21 přednášek a je spoluautorem monografie Traumatologie 2002.

V současné době je členem týmu Kliniky YES VISAGE, kde působí jako zkušený plastický chirurg.

Fotogalerie Fotogalerie

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací