Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

MUDr. Jozef Fedeleš, Ph.D.

MUDr. Jozef Fedeleš, Ph.D.

Vysoce zkušený atestovaný plastický chirurg se specializací na oblast plastické a rekonstrukční chirurgie s plným rozsahem chirurgických zákroků a jejich současných modifikací používaných v EU a specializací na chirurgii ruky s operační praxí u nás i v zahraničí. Kromě oboru plastické chirurgie je také certifikován pro aplikaci kvalitních výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové v estetické medicíně.

Je členem mnoha mezinárodních společností jako je Mezinárodní společnost pro plastickou a estetickou chirurgii ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery), Mezinárodní společnost pro plastickou, rekonstrukční a estetickou medicínu IPRAS (International Plastic, Reconstructive and Aesthetic Society), evropské společnosti ESPRAS (European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery) stejně jako Slovenské společnosti plastické a estetické chirurgie SSPECH, Slovenské asociace pro roštěpy SAPRO a Slovenské společnosti chirurgie ruky SSCR.

Vystudoval Univerzitu Komenského v Bratislavě na Lékařské fakultě a je také držitelem titulu Ph.D. v oboru chirurgie. Působil na II. Chirurgické klinice Lékařské fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Nyní pracuje na Klinikách plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie při Lékařské fakultě Univerzity Komenského a Slovenské zdravotnické univerzitě v Univerzitní nemocnici v Bratislavě. Zde také pracuje na oddělení chirurgie ruky. Své praktické zkušenosti v estetické plastické chirurgii získával také na soukromých klinikách v Bratislavě. Kromě univerzitních nemocnic nyní souběžně působí jako plastický chirurg na Klinice YES VISAGE.

Mezi jeho významné stáže patří Klinika plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie Masarykovy univerzity v Brně a centrum estetické chirurgie Coupure Centrum voor Plastische Chirurgie E:MC2 v Gentu v Belgii.

Aktivně se účastní tuzemských i zahraničních seminářů, workshopů a vědeckých kongresů z oblasti plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie, chirurgie ruky, stejně jako z oblasti estetické a korektivní dermatologie. Dále se věnuje také publikační činnosti na téma rekonstrukční chirurgie.

MUDr. Jozef Fedeleš, Ph.D. video
play

Fotogalerie Fotogalerie

Videogalerie Videogalerie

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací