Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

MUDr. Tibor Molčan

MUDr. Tibor Molčan

Oceňovaný a uznávaný specialista cévní chirurgie s bohatou praxí u nás i v zahraničí. Je členem Evropské a Slovenské společnosti cévní chirurgie.
 
Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity J. A. Komenského v Bratislavě. Do jeho postgraduálního studia pak patří atestace z chirurgie I. stupně v Institutu pro další vzdělávání lékařů a farmaceutů v Bratislavě a o pět let později zde složil i Státní specializační zkoušku z oboru cévní chirurgie.
 
Své první pracovní zkušenosti nabyl na kardiochirurgické klinice ÚKVCH v Bratislavě a v Ústavu kardiovaskulárních chorob (současném NÚSCCH) v Bratislavě na oddělení cévní chirurgie nejprve jako mladý sekundární lékař a později jako starší sekundární lékař až po zástupce primáře. Své další bohaté pracovní zkušenosti pak dále získával na oddělení cévní chirurgie a kardiochirurgickém oddělení Fakultní nemocnice Louise Pasteura v Košicích a později působil dlouhodobě jako primář Oddělení cévní chirurgie ve Fakultní nemocnici Sv. Cyrila a Metoděje v Bratislavě. V posledních letech pracoval také na Oddělení cévní chirurgie Chirurgické kliniky v Nových Zámcích.
 
Do jeho bohaté praxe patří také zahraniční stáže. Mezi nejzásadnější náleží stáž na cévním a kardiochirurgickém oddělení ve Všeobecné nemocnici v Torontu v Kanadě, na cévním a kardiochirurgickém oddělení v Univerzitní nemocnici ve švýcarském Bernu, na oddělení kardiochirurgie v Univerzitní nemocnici v německém Bonnu a také působení na oddělení kardiochirurchicko-intenzivní péče v Univerzitní nemocnici ve Vídni v Rakousku. Dále se účastnil významných mezinárodních workshopů, např. International Vascular Workshop XIV v Rakousku či 10th Interntional Course on Vascular Surgery with angiologic and angiographic topics and practical training sessions v Německu.
 
V předchozích letech se intenzivně věnoval pregraduálním a postgraduálním přednáškám pro slovenské i zahraniční studenty medicíny Lékařské fakulty UK v Bratislavě a posluchače Zdravotnické Univerzity Sv. Alžběty v Trnavě. Na téma cévní chirurgie a kardiochirurgie přednášel také posluchačům Střední zdravotnické školy v Bratislavě.
 
Za jeho prací a projekty stojí rovněž bohatá publikační a editorská činnost. Je autorem 15 publikací ve slovenských medicínských odborných časopisech, 136 přednášek a spoluautorem 110 přednášek a odborných publikací.
 
V současné době je členem týmu Kliniky YES VISAGE, kde působí jako zkušený specialista cévní chirurgie.

Fotogalerie Fotogalerie

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací