Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.
Neinvazivní zpevnění povolené kůže podbradku laserem

Liposukce podbradku

  • účinné zpevnění a vypnutí povadlé kůže koagulací měkké tkáně
  • bez operace a bez skalpelu
  • bez doby nutné na zotavení
  • Jediný přístroj s výsledky ověřenými klinickými studiemi, a je proto jako jediný schválen také vládní agenturou Spojených států amerických pro kontrolu a regulaci lékařských přístrojů.
  • Zatím jediný přístroj tohoto druhu v Čechách a na Slovensku

Podbradek je velice rozšířeným problémem, se kterým klienti přicházejí. Existuje mnoho procedur, které slibují redukci podbradku, avšak doposud neexistovalo opravdu účinné řešení, které by bylo jasně viditelné se skutečnou redukcí tukového ložiska.

Převrat do boje s podbradkem přináší laserová liposukce SlimLipo, která vás jako jediná metoda dokáže zbavit podbradku úplně, a to bez nutnosti plastické operace. Laserové odstranění tukového ložiska technologií SlimLipo nejen že skutečné odstraní tukovou tkáň, ale navíc zpět vypne povolenou kůži, nevzniká tak povislá kůže pod bradou.

To vše při minimálně invazivním velmi jednoduchém zákroku, bez narkózy, bez nutnosti hospitalizace, bez modřin a bez vyřazení z běžného života. Ihned druhý den můžete opět fungovat ve vašem běžném životě.

Výsledek liposukce podbradku je trvalý a ihned viditelný. Tato novinka je v současnosti ve světě nejvyhledávanější procedurou v boji s podbradkem.

Už na druhý den bez podbradku!

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Liposukce podbradku

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

více informací