Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.
Odstranění pigmentových skvrn

Odstranění pigmentových skvrn

  • Rozlučte se s kožními a pigmentovými skvrnami
  • Trvalé odstranění bez doby nutné na zotavení
  • Proniká do hloubky - maximální účinnost s nejlepšími výsledky
  • Jediný přístroj s výsledky ověřenými klinickými studiemi, a je proto jako jediný schválen také vládní agenturou Spojených států amerických pro kontrolu a regulaci lékařských přístrojů.

Mnoho z nás žen bojuje s kožními a pigmentovými skvrnami. Tyto dermatologické a kosmetické nedostatky kůže lze však nyní již jednoduše řešit pomocí frakčního laseru. Klinika YES VISAGE nabízí nejmodernější systém pro frakčního laseru, který ošetří takové nedostatky rychle a efektivně, maximalizuje estetické výsledky pro klienta a zároveň snižuje na minimum rizika spojená s ošetřením a zkracuje dobu zotavení na nulu, nemusíte tedy vůbec přerušit své obvyklé činnosti.

Odstranění pigmentových skvrn

Průběh procedury

Jedná se o pokrokový přístup odstranění pigmentových a kožních skvrn, který používá laserové mikropaprsky v oblastí léčené tkáně, které prostupují epidermis do dermis (pokožkou do škáry). Laserové paprsky pak koagulují zasaženou tkáň a napravují ji. Při tomto přirozeném hojení nahrazuje nová zdravá tkáň zasaženou tkáň v daných oblastech, takže pokožka je zdravější a hlavně mladší a bez pigmentových skvrn a zabarvení.

Vysoce přesné mikropaprsky naruší požadovanou léčenou část a tím se zahájí regenerační přirozený proces hojení se zrychlenou tvorbou nové, zdravé tkáně. Mikropaprsky této nové technologie pronikají hlouběji (pod 1 mm) než paprsky jiných přístrojů - čím hlubší, tím větší je objem nové tkáně. Koagulované zbytky buněk se buď vyloučí kůží, nebo nahradí při omlazení kůže. A zároveň také tato technologie nabízí větší energii na jeden mikropaprsek (až 70 mJ) než jakýkoli jiný konkurenční přístroj. S minimálním počtem aplikací dosahuje tato technologie hustoty vysoce výkonných, do hloubky pronikajících mikropaprsků a dochází tak k maximální účinné regeneraci kůže a výborným estetickým výsledkům s naprosto minimálním zarudnutím.

Tato tělu naprosto přirozená technologie se tedy proto dokonale hodí pro ošetření vrásek, akné a jizev po operacích, melasmy, strií, nežádoucích nepravidelností povrchu, vějířkovitých vrásek u zevních očních koutků, kožních a pigmentových skvrn a dalších poruch, a to v podstatě na kterémkoli problematickém místě těla - na obličeji, krku, hrudníku, pažích a dolních končetinách.

Objednat nezávaznou konzultaci

Průběh procedury

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

více informací