Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Profesionální permanentní makeup

Permanentní make-up

  • Naprosto dokonalá přirozenost
  • Realistická vykreslenost s 3D efektem
  • Patentovaný systém umožňující přesnost a bezchybnost provedení, 100% sterilita
  • Bez bolesti a vzniku otoků
  • Tato moderní patentovaná metoda se využívá se i k rekonstrukci při ztrátě chloupků z důvodů nemoci nebo onkologické léčby

Pro mnoho žen je každodenní líčení nezbytnou součástí života, protože ne každá má obočí přirozeně husté, dostatečně zbarvené a rostlé správným směrem, nebo touží mít výraznější rty. Permanentní make-up dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla, ale také korigovat nedokonalosti obličeje.

Na Klinikách YES VISAGE poskytujeme v současnosti nejmodernější metodu profesionálního permanentního make-upu využívájící speciální patentovanou perovou technologii, kterou smí používat pouze proškolení specialisté. Největší výjimečností této technologie oproti běžným stávajícím metodám je její dokonalá přesnost a naprosto realistická vykreslenost s 3D efektem. Výsledek je tedy k nerozeznání od pravého obočí nebo přirozených plných rtů. Nepoznáte rozdíl mezi pravým a vykresleným obočím.

zobrazit více

Běžná metoda vykreslení obočí - Zastaralé metody permanentního make-upu jsou prováděny vpichováním teček - tečka k tečce. Proto mnohdy takováto obočí vypadají jako skvrny, které mění po čase svoji barvu na šedivou nebo modravou.

obočí 1

Moderní profesionální metoda, kterou využíváme na Klinikách YES VISAGE, vytváří efekt přírodních chloupků ve směru přirozeného růstu a 3D efektem. Jednotlivý získaný chloupek může být od tenkého až ke hrubému v barvě pigmentace přirozeného obočí.

obočí 2

Tato moderní metoda využívá speciálně navržené pero k rekonstrukci a kompletaci chloupků obočí a provedení linky na očních víčkách. Obraz chloupku a ve výsledku celé obočí, jeho zhuštění nebo formování, je až neuvěřitelně realistické a s 3D efektem. Díky tomuto efektu vypadají jednotlivé získané chloupky jako přírodní, přirozeně rostlé a velice tenké. Díky této vlastnosti se tato metoda využívá kromě estetického hlediska, pro úspory času při líčení, nebo také jako řešení po nehodách, chemoterapii, nemocích a jiných případech, kdy přirozené obočí strádá nebo se vytrácí.

Tato metoda trvá cca 1 hodinu, umožňuje naprostou kontrolu zákroku a zaručuje 100% sterilitu. Navíc je tak bezbolestná a jemná, že podráždění a otoky se nevyskytují ani bezprostředně po zákroku. Do plochy obočí se miniaturním jehlovým perem vkreslují nepatrné linie, do nichž se zapustí požadovaná barva v odstínu obočí. Samotné tahy jsou široké stejně jako přirozené chloupky obočí a jsou také prováděny směrem tak, aby kopírovaly jeho přirozený růst.

Pigmentace provedená touto moderní profesionální metodou zaručuje nejjemnější formu pigmentace a vydrží oproti klasické metodě déle, přibližně 3 roky. Pigmenty mají všechny požadované certifikáty jakosti EU.

Objednat nezávaznou konzultaci

Permanentní make-up

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací