Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Hubenější, mladší, nová prsa nebo preventivní medicína? Více jak 300 služeb, 30 000 spokojených klientů ročně, pětihvězdičkové recenze, to jsou dárkové poukazy Kliniky YES VISAGE s bonusem až 5 500 Kč!

Splněný sen o kráse a zdraví na Vánoce. Potěšte pod stromečkem dárkovými poukazy Kliniky YES VISAGE na služby největší komplexní kliniky estetické medicíny, plastické chirurgie a preventivní medicíny v Česku a na Slovensku s pobočkami v Praze, Brně a Bratislavě.

Služby, kterým důvěřuje přes 30 000 klientů ročně, včetně známých osobností jako Simona Krainová, Lucie Bílá, Marta Jandová, Alice Bendová, Zdena Studenková nebo třeba z pánů Michal David.

Navíc ke každému nákupu dárkového poukazu získáte další POUKAZ BONUSEM až na 5 500 Kč ZDARMA pro sebe nebo opět jako dárek pro vaše blízké! Možnost zakoupení na recepcích i online.

Při koupi poukazu:

od 5 000 do 10 000 Kč získáte ZDARMA poukaz na 500 Kč
od 10 001 do 20 000 Kč získáte ZDARMA poukaz na 1 000 Kč
od 20 001 do 30 000 Kč získáte ZDARMA poukaz na 2 000 Kč
od 30 001 do 50 000 Kč získáte ZDARMA poukaz na 3 500 Kč
od 50 001 do 70 000 Kč získáte ZDARMA poukaz na 4 500 Kč
od 70 001 Kč a dále získáte ZDARMA poukaz na 5 500 Kč

Bonusové poukazy ZDARMA lze použít
na všechny služby estetické dermatologie, neinvazivní
a kosmetické služby Kliniky YES VISAGE.

Pro získání vánočního bonusu, tedy POUKAZU NA VYBRANÉ SLUŽBY KLINIKY YES VISAGE zdarma je potřeba zakoupit klasický DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě vyšší než 5 000 Kč nejpozději do 7.1.2022. Zakoupené poukazy, včetně bonusových zdarma, lze využít pouze na pobočkách v PRAZE, BRNĚ a BRATISLAVĚ. Standardní zakoupený DÁRKOVÝ POUKAZ má platnost 1 ROK od jeho vystavení a platí na všechny služby a produkty Kliniky YES VISAGE.

Bonusový poukaz zdarma, tedy POUKAZ NA VYBRANÉ SLUŽBY KLINIKY YES VISAGE, je platný 3 MĚSÍCE od jeho vystavení a platí na všechny služby estetické dermatologie, neinvazivní a kosmetické služby Kliniky YES VISAGE. Neplatí na služby plastické chirurgie, kadeřnické služby a nákup výrobků a produktů.

Služby, používané materiály a přístrojové vybavení se mohou na jednotlivých pobočkách lišit. Máte-li zájem o konkrétní službu nebo přístroj ke službě používaný, kontaktujte naše zákaznickou linku na příslušné pobočce.

vanocni poukazy
Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma