Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.

YES Plazma Cream

  • Účinně pomáhá udržet si krásu a mládí pokožky
  • Hydratuje pokožku a podporuje proces syntézy a funkčnost dermis
  • Individualizovaná domácí péče na míru vlastnímu tělu
  • Obsahuje to nejlepší z vlastní plazmy a látky vlastní tělu
  • Zvyšuje také účinek kosmetických a dermatologických procedur z pohodlí domova
  • Také zkracuje dobu rekonvalescence po zákrocích

YES Plazma Cream je individualizovaná domácí péče, tedy speciálně vytvořený krém na míru vašemu tělu z toho nejlepšího, co vaše tělo nabízí - z vaší vlastní plazmy.

Účinně pomáhá udržet si krásu a mládí pokožky, prodlužovat a zvyšovat účinek kosmetických a dermatologických procedur, stejně jako využít výhody procedury Plazmaliftingu z pohodlí domova.

zobrazit více

Složení krému

YES Plazma Cream je domácí řada bioinženýrské kosmetiky, která nabízí jedinečný autologní kosmetický přípravek pro domácí péči ve spojení s přidanou vlastní krevní plazmou. 

Do krému se přidává PRP (Autologní Platelet Rich Plasma). ACP (Autologous Conditioned Plasma) jsou koncentrované růstové faktory a krevní destičky získané z vlastní krve. Tyto faktory se účastní hojení celé řady tkání našeho těla. Jedná se tedy o anti-aging metodu, zastavující projevy stárnutí, založenou na využití vlastní bioaktivní plazmy bohaté na trombocyty k omlazení pokožky. Růstové faktory z vlastních krevních destiček (tzv. platelet rich plasma - PRP) aktivují fibroblasty a přispívají k procesu tkáňové regenerace.

Samotný krém obsahuje ve své struktuře jedinečné bioinertní prolongátory (prodlužující životnost) a stabilizátory, které umožňují zachování cenných vlastností plazmy, zvyšují prostupnost tkání a horních vrstev dermis. Zároveň hydratuje a vyživuje pokožku, zlepšuje mikrocirkulaci a metabolismus buněk a normalizuje pH mezibuněčné tekutiny, což umožňuje, aby se kůže stala vnímavější k stimulované regeneraci a obnově buněk.

Krém tak umožňuje maximální zachování aktivity proteinových růstových faktorů, aminokyselin a stopových prvků plazmy po celou dobu užívání.

YES Plazma Cream

Využití krému

Lze využívat samostatně jako alternativa k injekční proceduře Plazmalifting. Aplikuje se samostatně jako plně přizpůsobený autologní kosmetický přípravek. Při pravidelném používání zvyšuje pružnost, hustotu a elasticitu pokožky, což výrazně zlepšuje vzhled a předchází stárnutí. 

Lze také využívat v kombinaci k posílení dalších procedur, tedy individualizovaná domácí péče, která v kombinaci s většinou injekčních a přístrojových procedur kosmetologie a dermatologie prodlužuje a zvyšuje účinnost a zabraňuje stárnutí pokožky. Zároveň také zkracuje dobu rehabilitace po zákrocích, hydratuje pokožku a podporuje proces syntézy a funkčnost dermis na dobré úrovni.

YES Plazma Cream je kompatibilní s těmito procedurami:

Objednat nezávaznou konzultaci

Využití krému

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

více informací