MUDr. Gabriel Šlárko

Plastický chirurg

Zkušený a uznávaný lékař s atestací v oboru plastická chirurgie s mezinárodní praxí. Je členem Slovenské lékařské komory, Slovenské společnosti Plastické a Estetické chirurgie (SSPECH) a Slovenské společnosti chirurgie ruky (SSCHR). Věnuje se celé škále plastických a estetických operací (například operace vrozených vad, chirurgie a mikrochirurgie ruky).

 

  • Promoval na Lékařské fakultě Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích.

  • Kromě oboru plastické chirurgie získal mnoho certifikátů a licencí se specializací pro aplikaci kvalitních výplňových materiálů, transplantaci vlasů a laserovou medicínu.

  • Do bohaté praxe MUDr. Gabriela Šlárka patří úspěšné absolvování mnoha stáží, kurzů, kongresů a workshopů. Mezi ty nejzajímavější patří například stáž na Klinike Plastickej chirurgie, Univerzitná nemocnica Ružinov v Bratislavě, kurz Estetické chirurgie, Nemocnice Bulovka v Praze, stáž a mikrochirurgický kurz na Klinice Plastické chirurgie, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a stáž na klinice v italské Florencii. Při řešení komplikovaných rekonstrukčních a mikrochirurgických výkonů spolupracuje s traumatologickou, ortopedickou, maxilofaciální a neurochirurgickou klinikou.

    Věnuje se pedagogické činnosti, přednáší na kongresech u nás i v zahraničí a přispívá do specializovaných médií.

    V rámci pravidelného sebevzdělávání se pravidelně účastní mnoha tuzemských i zahraničních seminářů, workshopů a vědeckých kongresů z oblasti plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie.