MUDr. Hana Skeřilová

Plastický chirurg

Vysoce zkušená a díky lidskému přístupu velmi oblíbená lékařka a chirurg s atestací z všeobecné a plastické chirurgie. Je členkou Společnosti plastické chirurgie a Společnosti estetické chirurgie.

V současné době je členem týmu na Klinice YES VISAGE, kde působí jako plastický chirurg.

  • Promovala na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

  • Je certifikovaným odborníkem s širokým portfoliem dalších výkonů z oblasti estetické medicíny a dermatologie, jako je práce s lasery, aplikace injekčních dermálních výplní kyselinou hyaluronovou, kolagenu, botulotoxinu, transplantace mikrotuku a makrotuku a niťových liftingů.

  • Své bohaté pracovní zkušenosti získávala na chirurgické klinice Fakultní nemocnice Ostrava – Poruba, dále pak jako jako vedoucí lékař Laserového centra Ústavu lékařské kosmetiky  v Ostravě – Hrabůvce a na oddělení plastické chirurgie Nemocnice Hranice a zlínské klinice estetické medicíny. Ve své profesní kariéře měla možnost získávat zkušenosti a pracovat po boku těch nejlepších chirurgů u nás. Tyto zkušenosti a dovednosti nyní využívá při práci na soukromých klinikách, kde kromě profesionality oceňují také její přátelský a empatický přístup ke klientovi.

     Pravidelně se účastní odborných sympozií a workshopů. Je absolventkou četných stáží z oboru plastické chirurgie v Česku i v zahraničí. Pro své estetické cítění je kromě plastické chirurgie zvána také na setkání estetické medicíny a dermatologie, například mezinárodní laserový kongres v Salisbury ve Velké Británii, absolvovala po boku dalších zvučných jmen mezinárodní workshopy niťového liftingu či workshopy pro aplikaci dermatologických výplní.