MUDr. Jan Bafrnec

Specialista na cévní chirurgii

Vysoce zkušený cévní chirurg.

Aktivně se účastní tuzemských i zahraničních seminářů, workshopů a kongresů z oblasti estetické medicíny.

V současné době působí jako specialista na nejmodernější laserové liposukce na Klinice YES VISAGE.

  • Vystudoval všeobecné lékařství na Karlově Univerzitě a později atestoval z oboru chirurgie a cévní chirurgie a ve své praxi se zaměřil na onkovaskularní chirurgii a laparoskopii.

  • Své první zkušenosti lékaře získával od roku 2007, kdy působil na oddělení chirurgie v okresní nemocnici v Lounech, poté rok na transplantační chirurgii v IKEMu a od roku 2011 téměř jedenáct let pracoval na Chirurgické klinice Fakultní Nemocnice Královské Vinohrady (FNKV). V posledních deseti letech se současně zaměřuje na jednodenní laparoskopickou chirurgii na mnoha význačných soukromých pracovištích a klinikách, kde s kolegy úspěšně odoperoval stovky pacientů. Od roku 2012 je také reprezentačním lékařem ve Fotbalové asociaci České republiky. Nadále pracuje jako odborný asistent na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a také jako lékař na Chirurgické klinice ve FNKV.

    Coby výzkumný lékař se od roku 2008 věnoval klinickým studiím nových léků a jeho pedagogická činnost zahrnuje působení na I. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Specializace