MUDr. Jana Nováková

Gynekoložka/specialistka na estetickou gynekologii

Zkušená lékařka v oboru gynekologie a porodnictví se zkušenostmi s drobnými neinvazivními výkony i s velkými operačními zákroky u nás i v zahraničí.  Nyní na Klinice YES VISAGE pracuje jako specialistka na estetickou gynekologii.

  • Všeobecné lékařství vystudovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze a roku 2022 atestovala v oboru gynekologie a porodnictví.    V rámci sebevzdělávání se aktivně účastní tuzemských i zahraničních kongresů, seminářů, workshopů pro profesionály z oboru gynekologie, porodnictví a také estetické gynekologie.

  • Jako atestovaná lékařka v oboru gynekologie porodnictví má praxi v plné šíři oboru. Za svou kariéru prošla renomovanými pražskými klinikami, kde se její hlavní specializace vyprofilovala na superkonziliární vyšetření v dětské gynekologii pro Českou republiku. Jedním z jejích odborných zájmů je oblast humanitární péče v rozvojových zemí. Sama absolvovala měsíční misi v Keni, kde zajišťovala provoz nejen gynekologické části nemocnice, ale i péči praktického lékaře či chirurgie. Momentálně se intenzivně věnuje rozvíjení oboru estetické gynekologie v České republice. Je členkou České lékařské komory.

Specializace