MUDr. Mária Rakúsová

Specialista na estetickou a anti-agingovou medicínu

Uznávaná a kvalifikovaná lékařka dermatologie a odborník korektivní, estetické a anti-agingové medicíny.

Je členkou České lékařské komory, Spoločnosti estetickej dermatovenerológie a kosmetiky, European Academy of Dermatology and Venereology, Slovenské lékářské komory, Slovenské lékařské společnosti, Slovenské dermatovenerologické společnosti, Spoločnosti alergologie a klinické imunológie, Spolku slovenských lékařů, České dermatovenerologické společnosti JEP, Společnosti pro korektivní dermatologii a kosmetologii a Společnosti pro využití laserů v medicíně ČLS JEP.

V současné době pracuje jako lékařka dermatologie na Klinice YES VISAGE.

  • Vystudovala všeobecné lékařství na Univerzitě Komenského v Bratislavě, během studia prošla zahraničními odbornými stážemi v Libanonu, Taiwanu a Tunisku.

  • Je certifikovaným odborníkem s plným rozsahem služeb a portfoliem výkonů jako aplikace injekčních dermálních výplní, aplikace mezonití a niťových liftingů, mezoterapií, plazmaterapií, výkonů chemického peelingu, injekčních lipolýz a práce s lasery.

    Získala ocenění Excellent Case Presentation a Academic excellence v rámci dermatologické konference v Salzburgu, nespočet certifikátů v  oboru estetické medicíny, pravidelně se účastní sympozií, workshopů a kongresů akcí v oblasti dermatovenerologie i korektivní dermatologie u nás i v zahraničí.

  • První praxi získala na Kožní klinice v Bratislavě a po atestaci z dermatovenerologie získala bohatou odbornou praxi na Dermatovenerologické klinice LF UK a UN Bratislava, kde také přednášela pro studenty ve slovenském a anglickém jazyce. Zde se také věnovala publikační činnosti a vědecko-výzkumné činnosti v oblasti alergologie. Další zkušenosti nashromáždila ve významných bratislavských a pražských soukromých klinikách.

Specializace