MUDr. Martin Šimkanin

Plastický chirurg

MUDr. Martin Šimkanin je uznávaný plastický chirurg s významnou slovenskou i zahraniční praxí. Je členem České a Slovenské lékařské komory. Věnuje se celému spektru plastických a estetických operací.

Věnuje se především tvarové estetické a plastické chirurgii, invazivním i mini-invazivním metodám, úpravám poprsí. Mezi jeho specializace se také řadí chirurgicko-estetické úpravy břicha, modelace paží, stehen a hýždí. Stejně jako všechny liposukční metody.

Aktivně se účastní tuzemských i zahraničních seminářů, workshopů a vědeckých kongresů z oblasti plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie

V současné době je členem týmu Kliniky YES VISAGE, kde působí jako zkušený plastický chirurg.

  • Studium na Lékařské fakultě Univerzity Jana Amose Komenského v Bratislavě zakončil červeným diplomem, posléze úspěšně složil atestaci z plastické chirurgie.

  • Plastickou chirurgií se MUDr. Martin Šimkanin zabývá již téměř dvacet let. Během svého působení absolvoval několik odborných pracovních zahraničních stáží, a to ve Velké Británii, Rakousku, USA a Itálii. Prošel také řadou studijních pobytů a workshopů v San Diegu, Barceloně, Firenze, Vídni a mnoha dalších.

    Dlouhých 12 let působil na Klinice plastické chirurgie Lékařské fakulty Univerzity Komenského a Univerzitní nemocnice Bratislava. Následně jeho kroky vedly na významné soukromé kliniky do Prahy, Plzně i Bratislavy.