Nezávislé recenze

Klinika YES VISAGE se těší velké důvěře klientů díky jejich pětihvězdičkovým recenzím na nezávislých hodnotících portálech

Facelift k padesátinám
Paní doktorka Musilová mi dělala facelift před rokem. Byl to můj dárek k padesátinám na který jsem si dlouho šetřila. Výsledek je skvělý přesně podle mých představ, omladilo mi to tvář o několik let a i zahojené jsem to měla velice rychle.

10. 10. 2021

Nová prsa
Již dlouho jsem se odhodlávala na nová prsa a lituji že jsem se neodvážila dřív. Všichni byli skvělí a pán doktor je jednička. Velikost na který jsme se shodli je úplně perfektní. Prsa ještě sedají takže působí větší ale poté budou akorát. Rány se krásně hojí a ani je není vidět, celkově rekonvalescence probíhá rychle. Jsem velice ráda že jsem se pro vás rozhodla.

20. 10. 2020

Velká profesionalita
Na klinice jsem se setkala s velkou profesionalitou. Klinika je vkusně zařízená, čistá moc příjemná. Personál je na jedničku. Byla jsem tady na svém prvním plastickém zákroku který dopadl velmi dobře. Byla mi prováděna augmentace prsou. Právě u mě probíhá hojení. Nemám si na co stěžovat a ráda vás doporučím dál.

18. 10. 2019

Profesionální péče
Na klinice jsem podstoupila můj vytoužený zákrok se kterým jsem už teď moc spokojená. Veškerá péče lékařského týmu byla naprosto profesionální.

27. 11. 2019

Ošetření u MUDr. Urbánkové
Byla jsem na ošetření u MUDr. Urbánkové a jsem naprosto spokojená. Paní doktorka citlivá, pečlivá, milá a stejně tak i ostatní usměvavý personál. Už od příchodu na kliniku jsem se cítila příjemně a věděla, že se budu ráda vracet.

10. 12. 2021

Frakční laser
Podstoupil jsem na klinice frakční laser, kvůli akné, u paní doktorky Veselé. Paní doktorka mi vše podrobně vysvětlila a byla moc milá. Sestřičky a recepční byly moc milé a usměvavé. Určitě jsem tu nebyl naposled a kliniku vřele doporučuji.

10. 11. 2021

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.