Dárkové poukazy

K vánočním dárkovým poukazům velké bonusy navíc
až za 15 000 Kč pro sebe nebo vaše blízké!

Hubenější, mladší, nová prsa, nos, víčka nebo jen kosmetika, vitamínové infuze či proklepnutí vašeho zdraví? To je jen zlomek z více jak 300 služeb, které můžete pořídit za dárkové poukazy Kliniky YES VISAGE.

Splněný sen o kráse a zdraví na Vánoce. S poukazem blízkým nebo třeba jen sobě věnujete péči, kterou potvrzuje 40 000 spokojených klientů ročně včetně známých osobností jako Simona Krainová, Lucie Bílá, Marta Jandová, Alice Bendová, Zdena Studenková, pětihvězdičková hodnocení, ocenění Superbrands a Nejdůvěryhodnější značka estetické kliniky v Česku a garantuje více jak 40 uznávaných profesionálů a lékařů k službám vašim nebo vašich blízkých.

A jen nyní před Vánoci rozdáváme k těmto dárkovým poukazům Velké bonusy až za 15 000 Kč k vánočním dárkovým poukazům pro vás nebo vaše blízké!

Možnost zakoupení na recepcích i online.

Při koupi poukazu:

od 5 000 do 9 999 Kč získáte ZDARMA poukaz na 1 000 Kč
od 10 000 do 19 999 Kč získáte ZDARMA poukaz na 3 000 Kč
od 20 000 do 29 999 Kč získáte ZDARMA poukaz na 5 000 Kč
od 30 000 do 49 999 Kč získáte ZDARMA poukaz na 7 000 Kč
od 50 000 do 69 999 Kč získáte ZDARMA poukaz na 10 000 Kč
od 70 000 Kč a dále získáte ZDARMA poukaz na 15 000 Kč

Bonusové poukazy ZDARMA lze použít 
na tyto služby:

Při koupi poukazu DÁRKOVÉHO POUKAZU získáte zdarma vánoční bonus ve formě dalšího POUKAZU NA VYBRANÉ SLUŽBY KLINIKY YES VISAGE, který můžete využít na tyto služby:

 • YES OXY CARE (Praha) nebo YES CARE (Brno) – moderní a cílená kosmetika – intenzivní ošetření pleti se zapracováním účinných látek na míru klientovi
 • PLAZMALIFTING – účinná prevence stárnutí a hydratace pleti– injekční omlazení pomocí vlastní čisté plazmy (bez přidané kyseliny hyaluronové)
 • INFUZNÍ VITAMÍNOVÁ TERAPIE – prevence civilizačních chorob a negativního vlivu moderní doby
 • Program na REDUKCI CELULITIDY pomocí moderního neinvazivního ošetření YES BODY CARE.
 • NEINVAZIVNÍ ZPEVNĚNÍ ŤELA či FORMOVÁNÍ PARTIÍ – bezbolestná a jednoduchá metoda jak zpevnit tělo v problematických partiích pomocí intenzivního programu YES BODY CARE technologie
 • Moderní přístrojové LYMFATICKÉ MASÁŽE – k detoxikaci, podpoře metabolismu, nastartování a podpoře procesu hubnutí
 • YES MAMA CARE – program pro nastávající maminky
 • Moderní EPILACE – profesionální odstranění chloupků od malých až po velké partie
 • Program zvýšení a podpory EFEKTU PO LIPOSUKCI
 • KONZULTACE u plastického chirurga
 • Profesionální VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK DERMATOLOGEM (Specialisté: Praha – MUDr. Krabcová, Brno – MUDr. Veselá a Jarošíková)
 • Vlasová terapie MALIBU C – hloubková ozdravná kúra zbavující vlasy a pokožku od nánosů nechtěných minerálů, zbytečných chemických přísad a látek
 • Vlasová terapie METAMORPHIC GOLD CARE  – intenzivní vyživující vlasová kúra

Pro získání vánočního bonusu, tedy POUKAZU NA VYBRANÉ SLUŽBY KLINIKY YES VISAGE zdarma je potřeba zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě vyšší než 5000 Kč nejpozději do 6. 1. 2023.

Standardní zakoupený DÁRKOVÝ POUKAZ má platnost 1 ROK od jeho vystavení a platí na všechny služby na pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě.

Vánoční bonusový poukaz zdarma, tedy POUKAZ NA VYBRANÉ SLUŽBY KLINIKY YES VISAGE, je platný 3 MĚSÍCE od data vystavení a platí pouze na služby jmenované na tomto poukazu. Uplatnění poukazu je vždy nutné nahlásit při objednání termínu a v den ošetření na recepci před výkonem. Hodnoty bonusových poukazů ani jiných slev nelze sčítat. Bonusový poukaz je nutné vždy vyčerpat v celé hodnotě, není na ně možné vracet ani převádět hodnotu na příští nákup. Za bonusový poukaz nelze nakupovat produkty. Bonusové poukazy lze využít na pobočkách Praha 2 a Brno.