CZ SK EN DE
Zavřít menu menu-icon

Abdominoplastika – plastická operace břicha

 • Opravuje nepříznivé změny kontury břišní oblasti 
 • Odstraňuje přebytečnou povolenou kůži a kožní převisy 
 • Zpevňuje pokožku břicha
 • Zpevňuje a upravuje rozestoupené a povolené břišní svaly (diastáza)
 • Zlepšuje harmonii těla i vlastní sebevědomí
 • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem.
Klinika YES VISAGE nabízí a provádí plné spektrum moderní plastiky břicha v závislosti na anatomii klienta a rozsahu problematické oblasti

Typy abdominoplastiky:

Plastická operace břicha (abdominoplastika) opravuje nepříznivé změny kontury břišní oblasti tak, že odstraňuje a redukuje nadbytek kožní a tukové řasy z oblasti břicha. Většinou se současně s tím reparuje rozestup povolených přímých břišních svalů (diastáza). Nejčastěji taková nepříznivá změna kontury nastává po těhotenství, kdy téměř vždy zůstane povolená svraštělá břišní stěna, která může přecházet až v převisy kůže. Stejné projevy pak mohou vznikat po větší redukci váhy, kdy dochází k uvolnění kožní řasy, která se dalším úbytkem hmotnosti jen zvýrazňuje a není možné se jí zbavit ani intenzivním cvičením. Ochablé zůstávají často i svaly stěny břišní. (Dalším nepříznivým jevem, který se v této souvislosti také často projevuje, jsou drobné bělavé jizvičky nazývané strie.) 

Právě tyto nepříznivé stavy břišní oblasti řeší abdominoplastika - plastická operace břicha. Rozsah těchto změn je individuální, avšak abdominoplastika není řešením obezity, břicho s mimořádným nadbytkem tukové tkáně je pro tento zákrok zcela nevhodné. Klient musí nejprve redukovat tuk a stabilizovat svou váhu. K dosažení dramatičtějšího výsledku lze abdominoplastiku kombinovat s liposukcí břicha a boků. 

Operace břicha trvá 2 až 3 hodiny a provádí se v celkové anestézii. Samotná hospitalizace pak trvá dle rozsahu výkonu 2 až 3 dny.

Operace spočívá ve zpevnění rozestoupených břišních svalů (diastázy), jejich sešitím a  odstranění přebytku kůže z oblasti břicha. Řez je veden horizontálně v podbřišku nad pubickým ochlupením, čímž je zaručena „neviditelnost“ jizvy.Řez naruší kůži a podkoží, nikoliv sval. Přebytečná kůže s podkožním tukem je oddělena od břišní stěny a odstraněna, pupík je obříznut, kůže stažena dolů tak, aby byla napjata. Výsledná horizontální jizva po plastice břicha je pak skryta nízko v podbřišku pod spodním prádlem. Vzhled a velikost takové jizvy po plastické operaci břicha záleží na tělesných dispozicích klienta. Pokud v břišní oblasti není dostatek volné kůže nebo naopak existuje ve střední části břicha kolem pupíku velký přebytek kůže a tuku, je pak nutné volit řez tak, aby první horizontální jizva zůstala nízko v podbřišku a druhá, vertikální, pak směřovala kolmo na ni. U některých klientek bývají kožní řasy nejen v podbřišku, ale i v krajině boků. I toto lze řešit při jedné plastice břicha.

Cílem plastické operace břicha je nejenom dobrý vzhledový a funkční výsledek, ale i zastavení procesu dalšího povolování břišní stěny. Abdominoplastika se provádí u žen i mužů a bývá při ní odstraněno i několik kilogramů tukové tkáně a kůže. Tento zákrok přináší klientovi značnou fyzickou i psychickou úlevu. V závislosti na životním stylu klienta je efekt abdominoplastiky dlouhodobý až trvalý  a nedojde-li k podstatným váhovým změnám, není třeba operaci opakovat. Po abdominoplastice může být žena těhotná a podstoupit jakýkoliv porod. 

Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve Vašem případě s Vámi rádi proberou naši specialisté na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě. 

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Videa zákroku

Tento zákrok provádí:

callwritequestionfacebook

Výhody Kliniky YES VISAGE

Odvoz domů
 
V rámci města vás odvezeme domů luxusními vozy zdarma.
Splátky a platby
 
Kromě platby v hotovosti a kartami také možnost splátek.
Věrnostní program
 
Nabízíme mnoho slev a výhod pro věrné klienty.
Osobní konzultace
 
Možnost osobní nezávazné konzultace s odborníkem.
Online konzultace
 
Možnost on-line konzultací přímo s lékařem.
Lékaři na telefonu
 
Lékaři k dispozici osobně na telefonu, kdykoliv je potřebujete.
komplexnost
 
Provázanost služeb neinvazivní medicíny, dermatologie a plastické chirurgie.
All-inclusive
 
Cena je vždy konečná včetně nadstandardní pozákrokové péče, léků a speciálního prádla.
Ubytování
 
Možnost komfortního hotelového ubytování s výjimečnými službami.
Bezpečnost
 
Klademe důraz postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné.
Profesionalita
 
Naši lékaři patří do desítky nejlepších v ČR
Kvalitní materiály
 
Pracujeme pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem
Dostupnost
 
Zázemí největší kliniky v ČR a SR s 5 pobočkami
Wi-fi
 
Pokrytí celé kliniky Wi-Fi signálem.
Asistence sestry
 
Zdravotní asistenci a péči včetně lékařské pohotovosti.
AJ, NJ, RU, FR
 
Komunikujeme také v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

O klinice YES VISAGE

Klinika YES VISAGE je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie.

 • Komplexní služby estetické a preventivní medicíny.
 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků.
 • Profesionální kvalifikovaný personál.
 • Mezinárodně uznávaní specialisté.
 • Nejmodernější lékařské postupy a vybavení.
 • Odborná a komplexní řešení.
 • Důraz na pohodlí a individuální potřeby každého klienta.
 • Diskrétní přístup a nadstandardní péče.

Certifikáty kvality

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA. tuv

fda platinum 1

members-of logos
English version UNDER CONSTRUCTION
For all inquiries and requests please call: +420 776 707 707
Close