Kariéra

Zajímá vás estetická medicína? Bavilo by vás pracovat po boku špičkových odborníků? Láká vás zázemí největší soukromé kliniky u nás? Ozvěte se nám na kariera@yesvisage.cz.

 • Zdravotní sestra – ordinace pro Prahu 2

  Máte zájem? Dejte nám o sobě vědět, zašlete CV+ aktuální foto na:

  Klinika Yes Visage hledá do své pobočky na Praze 2 (rezidence Churchill) všeobecnou či praktickou zdravotní sestru pro ordinace. Vlastně hledáme sestřičky dvě. Čtěte dále a dozvíte se víc.

  Pro ordinace dermatologie, estetické dermatologie, plastické chirurgie a cévní estetické chirurgie hledáme šikovnou sestřičku, která má pozitivní vztah k estetické medicíně a vedle odborné znalosti své profese má vysoce proklientský přístup. S otevřenou náručí přivítáme sestřičku, která má v tomto oboru již předešlé zkušenosti. Náplní práce je mimo jiné asistence lékaři při konzultaci, asistence při převazech, kontrolách a ošetřeních, odběry, správa zdravotnické dokumentace a především péče o klientky. Při oboustranné chuti u nás můžete získat zkušenosti i z malého sálu na zákroky v lokální anestezii.

  Pro ordinace preventivní medicíny, interny a předoperačních vyšetření hledáme šikovnou sestřičku, která vedle své odborné znalosti přivítá i jistou dávku administrativy. Náplní práce je organizace ordinace internisty a špičky ve svém oboru doc. MUDr. Nováka, péče o agendu stálých klientů, odběry, aplikace infuzí, asistence při aplikaci gastrobalonku, EKG, asistence při sonu. apod. Na téhle pozici upřednostníme sestřičku se zkušeností v ordinaci interny či praktického lékaře a ideálně "senioritu" ve vystupování a trpělivost ve vysvětlování :-)

  Požadujeme:

  Odbornou způsobilost

  Zkušenost minimálně 2 roky

  Pečlivost a proklientský přístup

  Schopnost být multifunkční a rychle reagovat na změny

  Co Vám na oplátku nabízíme?

  Krásné pracovní prostředí prestižní kliniky

  Možnost získat nové zkušenosti

  Usměvavý kolektiv, neformální vztahy

  Možnost využívat služby Kliniky za příjemných podmínek

  Práce v pracovní dny - rozvržení je však flexibilní podle přítomnosti lékařů a objednaných klientů (á 2 měsíce sobota)

  Plánování směn po dohodě s chutí vycházet si vstříc

  Multisportkartu

  Slevy u partnerů

  Sick days

  Narozeninový den

  Pro více informací o pracovní pozice klikejte.