Kariéra

V předcházejícím roce jsme získali ocenění Nejdůvěryhodnější značka v oboru estetické medicíny v Česku a mezinárodní pečeť kvality Superbrands v ČR i SR a jsou to právě naši klienti, kteří nás motivují a inspirují k práci. Vedle našich ocenění jsme hlavně přátelský kolektiv pracující v nadstandartním prostředí a všechny nás spojuje energie majitelky Kliniky. Snažíme se neustále zlepšovat a posouvat jak v oblasti lékařské, zdravotnické, provozní či klientské tak v oblasti obchodní. Podívejte se, zda-li ke společné cestě nehledáme právě Vás.

Zajímá vás estetická medicína? Bavilo by vás pracovat po boku špičkových odborníků? Láká vás zázemí největší soukromé kliniky u nás? Ozvěte se nám na kariera@yesvisage.cz.

 • Klinika Yes Visage nabízí pro svou pobočku na Praze 5 uplatnění pro šikovnou anesteziologickou sestru/bratra.

  Dejte nám o sobě vědět na:

 • Majitelka Lucie Libovická začínala před více než 25 lety s běžným kadeřnickým salonem a následně získala zastoupení celosvětové značky Hairdreams. Současně vybudovala svou druhou a významnou značku – kliniku YES VISAGE, která se stala největší klinikou estetické, dermatologické a plastické medicíny v České republice a na Slovensku.

  V kadeřnictví Hairdreams by Yes Visage mezi naše služby patří komplexní a personalizovaná péče o vlasy od barvení přes střih až po profesionální prodlužování a zahušťování vlasů pomocí patentovaných metod, jako jsou Microlines, Quikkies a Nano.

  Do našeho rostoucího kadeřnického týmu hledáme pečlivou kolegyni či kolegu, pro kterého bude péče o vlasy klientů vášní.

  Dejte nám o sobě vědět na:

 • Největší klinika estetické medicíny, plastické chirurgie a preventivní medicíny v České republice hledá do svého týmu někoho, koho baví organizace projektů, kdo rád dotahuje věci do konce, kdo má alespoň malý vhled do toho, jak to dnes funguje v marketingovém světě.

  Dejte nám o sobě vědět na: