Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Komplexní preventivní screening zdraví

 • Moderní preventivní medicína odhaluje včas rizika život ohrožujících nemocí
 • Propojení moderní lékařské techniky a preventivní medicíny
 • Pomáhá onemocněním včas předcházet
 • Upravuje životní styl, léčbu, zkvalitňuje a prodlužuje život
 • Klinika YES VISAGE spolupracuje s významnými léčebnými zařízeními a specialisty v ČR
 • Výsledná zpráva zahrnuje podrobné i pro laika pochopitelné výsledky a soubor doporučení podrobně vysvětlených zkušeným lékařem

Znát svůj zdravotní stav znamená včas onemocněním předcházet, mít nad svým zdravotním stavem opravdovou kontrolu a vést dlouhý a kvalitní život. A to je i hlavním cílem komplexní preventivní personalizované medicíny, která je založena na prevenci a včasném odhalení potenciálních rizik.

Dnešní uspěchaná doba je nejen původcem mnoha onemocnění, ale zároveň ani potřebné prevenci nenahrává. Složité objednávání u lékařů, čas strávený v čekárnách a dlouhé čekání na výsledky…

Klinika YES VISAGE díky nejmodernějšímu vybavení svého centra preventivní medicíny a ve spolupráci se špičkovými odborníky nabízí komplexní celkové vyšetření aktuálního zdravotního stavu, které je provedeno na jednom místě, v průběhu pouze jednoho termínu, pohodlně a v soukromí naší kliniky.

zobrazit více

Díky tomuto komplexnímu vyšetření tak klienti mohou zjistit podrobně svůj aktuální zdravotní stav i případně diagnostikovat přítomné onemocnění již ve fázi bez příznaků. Případnou nemoc podchytit už v samém začátku a tak významně snížit riziko život ohrožujících komplikací u rozvinutého onemocnění.

Během komplexního vyšetření bude tedy postupně bezbolestně vyšetřena celá řada orgánů. Preventivní vyšetření zpravidla přinášejí příznivé výsledky, ale může také odhalit nemoc v počátečních stadiích. Poskytneme podrobné vysvětlení problému a zajistíme i další následnou péči. Klinika YES VISAGE spolupracuje s významnými léčebnými zařízeními a pomůže vám doporučit vhodné specialisty v problematické oblasti, je-li potřeba.

Výsledkem komplexního screeningu zdraví je závěrečná lékařská zpráva, kdy lékař celkově vyhodnotí výsledky, které s vámi vždy individuálně a detailně probere, přesně zhodnotí váš současný celkový zdravotní stav a lékařské nálezy, upozorní na případná rizika či slabá místa vašeho organismu. Doporučí a navrhne úpravu životního stylu, jídelníčku, případné další preventivní či léčebné kroky, které povedou ke stabilizaci a zlepšení aktuálního stavu či delšímu a kvalitnějšímu životu.

Tyto výsledky ve formě závěrečné lékařské zprávy mohou sloužit také jako odborný podklad pro vašeho vlastního ošetřujícího lékaře.

Preventivní individualizovaná vyšetření zahrnují

Vstupní vyšetření

Vyšetření pomocí dotazníku a vstupní pohovor. Slouží k odhalení rodinné anamnézy, dosavadní zdravotní historie, životního stylu a vlivu stresových faktorů. Je výchozím materiálem pro následná doporučení lékaře v kontextu výsledků na vhodný životní styl a doporučení.

Analýzu složení těla

Zjistíme poměr svalů, tuku a vody v těle včetně množství útrobního tuku, tedy nebezpečného tuku způsobujícího kardiovaskulární choroby. Hodnotu bazálního metabolismu, tedy množství energetického příjmu vzhledem k výšce a složení těla potřebného pro zachování základních životních funkcí.

zobrazit více

Laboratorní vyšetření

 • Obsahuje biochemickou a hematologickou analýzu krve, včetně cholesterolu a glykemie, vyšetření moči a stolice.
 • Virologický, imunologický a hormonální screening, včetně hormonů štítné žlázy
 • Rozbor stolice na okultní krvácení - jednoduchý, bezbolestný test. Obnáší pouze odběr vzorku stolice, ve kterém chemicky odhalíme stopy krve, které mohou signalizovat patologický proces ve střevech, nejčastěji zhoubný nádor střeva již ve velmi časném, dobře léčitelném stadiu. Výskytem zhoubného novotvaru střeva se ČR bohužel řadí mezi evropskou špičku.
 • vyšetření nádorových markérů
 • karcinom prostaty - je nejčastější zhoubné nádorové onemocnění u mužů v ČR. Každým rokem pozorujeme nárůst onemocnění.Vyšší riziko onemocnění mají příbuzní prvního stupně postiženého. Většina nemocných nepociťuje subjektivně žádné potíže. Velký význam po stanovení karcinomu prostaty už v časných stadiích má vyšetření PSA - prostatický specifický antigen z odběru krevního vzorku.

Kardiovaskulární vyšetření

 • Preventivní vyšetření funkce srdce a posouzení stavu cévní stěny hlavních tepen a žil je základem úspěšné prevence úmrtí na kardiovaskulární onemocnění. V ČR je úmrtí na infarkt myokardu a mozkovou mrtvici druhou a třetí nejčastější příčinou úmrtí po nádorovém onemocnění. Bohužel v současnosti v ČR neexistuje systematicky preventivní program nabízený zdravotními pojišťovnami, který by zachytil pacienty s rizikem kardiovaskulárních onemocnění.
 • Vyšetření zahrnuje, EKG, ultrazvuk srdce (echokardiografii), vyšetření kotnikovo-pažního indexu (ABI), ultrazvukové doplerovské vyšetření periferních tepen, tepen zásobujících mozek (karotídy), břišní aorty, tepen zásobujících břišní orgány, a žilního systému.
 • EKG - je základní vyšetření srdce, které podá informaci o srdečním rytmu, je diagnostickou metodou pro zjištění arytmií a rovněž přináší informaci o závažnějším srdečním onemocnění jako je infarkt myokardu, neléčený tlak krve, atd.
 • Ultrazvuk srdce (echokardiografie)
 • Vyšetření ABI – je zhodnocení rozdílu krevního tlaku měřeného na paži a kotníku. Toto vyšetření je základem pro preventivní diagnostiku onemocnění periferních tepen na dolních, ale I horních končetinách.
 • Ultrazvuk periferních tepen, karotid, aorty, tepen a žil

Preventivní individualizovaná vyšetření zahrnují

Sonografické vyšetření orgánů

Na Klinice YES VISAGE nabízíme komplexní interní vyšetření, jehož součástí je I podrobné sonografické vyšetření jednotlivých orgánů. Poskytuje obraz o struktuře jednotlivých životně důležitých orgánů, diagnostikuje patologie orgánů, záněty, přítomnosti kamenů, tumory, atd.

Sonografie nitrobřišních orgánů - slouží k vyloučení patologie orgánů dutiny břišní:

 • játra - zvětšení jater, změna struktury (ztukovatění či cirhóza jater)
 • žlučník - zánět, kameny, nádory
 • slinivka - nádory, záněty
 • ledviny - kameny, městnání ledvin, vrozené vady, cysty a nádory
 • slezina - velikost, ložiskové postižení
 • štítná žláza – záněty, nádory
 • stav lymfatických uzlin
 • močový měchýř
 • může odhalit zánět slepého střeva, nádory, atd.

zobrazit více

Spirometrii

Funkční vyšetření plic. Odhaluje kapacitu plic, poukáže na nemoci jako je astma bronchiale či chronická bronchitis či CHOPN (chronická plicní nedostatečnost).

Genetické vyšetření

Genetické vyšetření z něhož je důležité vyšetření:

 • Gen BRCA 1,2 - prevence rakoviny prsu
 • Trombofilní stavy (Leidenská mutace, Protrombin) - poukáže na zvýšené riziko žilní trombózy (vhodné např. před nasazením hormonální antikoncepce)

Potravinové intolerance

Prověřujeme až 200 druhů potravin na alergeny a nesnášenlivost, kdy se může jednat i o skrytou nesnášenlivost. Doporučíme úpravu stravovacích návyků, případně potraviny, které je vhodné z preventivních důvodů z jídelníčku vyloučit. Prosté vyloučení některých potravin vede k ozdravení trávicího traktu a výrazně zlepšuje celkový zdravotní stav a obranou schopnost organismu.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Komplexní preventivní screening zdraví

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací