Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

doc. MUDr. Peter Baláž, Ph.D., FEBS, MHA

Oceňovaný a uznávaný specialista cévní a transplantační chirurgie s bohatou praxí u nás i v zahraničí. Je členem mezinárodní společnosti European Society for Vascular Surgery (ESVS), kde je od roku 2014 zástupcem pro Českou republiku, dále European society of organ transplantation (ESOT), ale i České společnosti kardiovaskulární chirurgie ČLS JEP, kde je vedoucí pracovní skupiny pro hybridní výkony a člen České společnosti pro cévní hemodialyzační přístupy, kde je členem revizní komise.

Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích na Slovensku, kde dále pokračoval doktorandským studiem na UVL. Do jeho postgraduálního studia pak patří atestace z chirurgie I. stupně ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze a atestace v oboru cévní chirurgie v IKEM v Praze. Ve Vídni v Rakousku pak složil zkoušky z transplantační chirurgie Fellow of European Board of Surgery (FEBS). V sebevzdělávání dále pokračuje úrovní Master of Health Administration (MHA). Je držitelem certifikací pro léčbu a využití moderních technik pro odstranění křečových žil, sklerotizaci žilek-metliček a retikulárních žil.

MUDr. Baláž za svoji profesní kariéru získal také mnohá ocenění. Je například vítězem ceny „Discovery Award 2012“ za nejlepší vědecký projekt mladých vědců do 40 let, ocenění za nejlepší vědeckou práci v cévní chirurgii v roce 2013 (ČSKVCH) či cena za nejlepší knižní publikaci v roce 2008 (GRADA).

Působil na Chirurgické oddělení NsP v Gelnici na Slovensku, po té jako cévní a transplantační chirurg a zástupce vedoucího cévní chirurgie na Klinice transplantační a cévní chirurgie v IKEM v Praze. Působí jako odborný asistent na Chirurgické klinice III. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze a jako Senior clinical fellow na Transplantation department-Renal unit v nemocnici St. Guy’s and Thomas Hospital v Londýně ve Velké Británii. Na Klinice estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE působí jako cévní chirurg a využívá svých zkušeností v léčbě a odstranění křečových žil moderními metodami.

Do jeho bohaté praxe patří také zahraniční stáže a praxe. Kromě současného působení v Londýně patří mezi ty nejzajímavější odborná stáž ve francouzském Bordeaux na Oddělení cévní chirurgie v Hospital Tripode a na stejném oddělení v Akademiska Sjukhuset v Uppsala ve Švédsku. Dále pak i oddělení transplantační chirurgie v Leaueven v Belgii.

Velmi intenzivně se věnuje vědeckým projektům z oboru cévní chirurgie a transplantací. Pedagogická činnost zahrnuje působení na I. a III. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Za jeho prací a projekty stojí také bohatá publikační a editorská činnost. Je autorem mnoha přednášek a článků v domácích i zahraničních odborných časopisech, je autorem a spoluautorem českých i zahraničních odborných publikací.

doc. MUDr. Peter Baláž, Ph.D., FEBS, MHA video
play

Fotogalerie Fotogalerie

Videogalerie Videogalerie

Certifikáty Certifikáty

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací