Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Odstranění žilek a cévek

Odstranění žilek a cévek

 • Vynikající výsledky při odstraňování rozšířených, pavoučkovitých nebo síťovitě uspořádaných nežádoucích žilek a cévek
 • Nejmodernější lékařská technologie
 • Neinvazivní ošetření
 • Bez vzniku jizev a dlouhé rekonvalescence
 • Efektní a trvalý výsledek
 • Velmi rychlé a lehce snášenlivé ošetření
 • Certifikovaná technologie s nejlepšími klinickými výsledky
  • Nejmodernější technologie v ČR a SR

  Prosvítající rozšířené sytě červené žilky nebo nežádoucí pavoučkovité a síťovité žilky ať už nejčastěji v obličeji či na nohou trápí ženy všech věkových kategorií a jsou důsledkem snížené pružnosti a kvality elastických vláken žilní stěny.

  Na Klinice YES VISAGE využíváme k odstranění těchto drobných žilek speciální patentovanou vysokovýkonnostní lékařskou laserovou technologii případně intenzivní pulzní světlo. Laserové světlo prochází přes epidermis a zasahuje pouze problematické krevní cévy a žilky, takže nedochází k chirurgickému zákroku na povrchu kůže. Ošetření je tak proti tradičním postupům rychlé a snadné, bez nežádoucích účinků a s velmi krátkým až žádným ztrátovým časem pro klienta.

  Díky moderní technologii lze mít opět dokonalé nohy bez viditelných žilek a cítit se dobře v sukni nebo krátkých kalhotách. Stejně tak žilkami v obličeji již není nutné se trápit a maskovat obličej. Moderní řešení pomocí lékařského laseru a impulsního světla je rychlé a bezbolestné.

  Užitečné informace

  Vznik žilek

  Vznikají především v době těhotenství, při obezitě, při prudkých hormonálních změnách, vlivem genetických dispozic, při vysokém tlaku, vlivem počasí (slunce nebo mráz) či při závažném onemocnění a to nejčastěji na obličeji, na nohách nebo kolem kotníků a kolen.

  Princip ošetření žilek dolních končetin

  Žilky dolních končetin klasickou chirurgickou metodou zanechává jizvičky v místě řezu a je časově náročné. Ošetření žilek dolních končetin moderním lékařským laserem nabízí neinvazivní alternativu odstranění pavoučkovitých a síťovitých žilek bez řezů a s minimálním nepohodlím a bez nutnosti zotavování. Je využíván přesně zacílený laserový paprsek správné vlnové délky s přesným přenosem energie, který projde do podkoží a zasáhne pouze nežádoucí drobné viditelné žilky. Zde energii absorbuje hemoglobin, absorbovanou energií se zahřeje a žilka koaguluje, okamžitě se stáhne a uzavírá se. Sevřená žilka pak odumírá a neprosvítá již na povrch kůže. Následně odumře, vstřebá se a zcela vymizí. Okolní tkáně tak zůstávají nenarušené. Ošetření je rychlé a bez omezení pro klienta.

  Princip ošetření žilek v obličeji

  Žilky v obličeji, na krku, dekoltu či rukou lze řešit pomocí intenzivního pulzního světla. Jedná se o neinvazivní nechirurgickou metodu, která využívá patentovanou technologii. kdy je vysílána energie ve formě optimalizovaného pulzního světla o přesných vlnových délkách, které se absorbují pouze problematické žilky nebo síť žilek. Dojde k jejich zahřátí, stažení, odumření a následnému rozložení a úplnému vymizení nežádoucí žilky nebo cévky, kdy okolní tkáň zůstává neporušená. Výsledky jsou viditelné ihned, ošetření je velmi rychlé a lehce snášené.

  Doba ošetření

  Ošetření je rychlé, samotný zákrok trvá pouze několik sekund až desítek minut, doba závisí především na rozsahu ošetření. Po ošetření nevznikají žádná výrazná omezení klienta. Doba hojení závisí na ošetřované lokalitě. Výsledky v obličeji jsou viditelné ihned a hojí se nejrychleji.

  Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

  Objednat nezávaznou konzultaci

  Odstranění žilek a cévek

  Nejdůvěryhodnější značka

  Certifikáty a ocenění

  NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

  Největší klinika v ČR a SR

  0+
  spokojených klientů ročně

  0+
  profesionálních služeb

  0
  lékařů

  0
  poboček

  Extra výhody

  Splátky a platby
  Splátky a platby
  Věrnostní program
  Věrnostní program
  Osobní konzultace
  Osobní konzultace
  Lékaři na telefonu
  Lékaři na telefonu
  Komplexnost
  Komplexnost
  All-inclusive
  All-inclusive
  Ubytování
  Ubytování
  Bezpečnost
  Bezpečnost
  Profesionalita
  Profesionalita
  Kvalitní materiály
  Kvalitní materiály
  Dostupnost
  Dostupnost
  Asistence sestry
  Asistence sestry
  Občerstvení zdarma
  Občerstvení zdarma

  Kde nás najdete

  Praha 2
  KOMPLEX CHURCHILL II.

  Italská 69
  Praha 2
  120 00
  info@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Praha 5
  VOLCANO KOMPLEX

  K Sopce 30
  Praha 5
  150 00
  info@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Brno
  Kleinův palác

  Náměstí Svobody 15
  Brno
  602 00
  brno@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Ostrava
  Omezen provoz

  Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

  ostrava@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Bratislava
   

  Gajova 2
  Bratislava
  811 09
  bratislava@yesvisage.sk
  +421 2/208 777 77

  více informací