Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Tumescentní liposukce

Tumescentní liposukce

  • Rychlá a komfortní
  • Skutečné tvarování těla
  • Bezbolestná, jen v lokální anestezii
  • Bez nutnosti narkózy a hospitalizace
  • Skutečná ztráta a trvalé odstranění přebytečné tukové tkáně
  • Výborné výsledky jasně měřitelné a viditelné ihned
  • Řeší téměř každé problematické partie jako například břicho, boky, stehna, hýždě, kolena, paže, prsa, lýtka nebo třeba podbradek.
  • Chirurgické výkony na Klinice YES VISAGE jsou vždy prováděny a garantovány uznávanými odborníky s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí a s nejvyšším hodnocením v nezávislých recenzích. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem toho pravého specialisty na daný zákrok právě pro vás.

Tumescentní liposukce je moderní chirurgický zákrok, pomocí něhož dochází k odstranění nadbytečných tukových tkání. Díky této liposukci dosáhnete vytoužené postavy téměř bez bolesti a dlouhé rekonvalescence. Jedná se o velice rychlý a šetrný zákrok, který zaručuje trvalé výsledky. Nejčastěji modelovanými partiemi jsou oblasti břicha, hýždí, stehen a podbradku. U mužů pak také například prsa, paže, či lýtka.

zobrazit více

Kdy je tumescentní liposukce vhodná?

Tumescentní liposukce nepředstavuje léčbu, či řešení obezity ale slouží k tvarování postavy a zbavování se tuku v lokalizovaných ohraničených problémových partiích. Tumescentní liposukci lze provádět u žen i mužů všech věkových kategorií. Pro uchování efektu liposukce je vhodné přizpůsobit redukci tuku také svůj životní styl.

Jak zákrok probíhá?

Přibližně hodinu před zákrokem je daná oblast napuštěna tumescenčním roztokem, který je složen z fyziologického roztoku, lokálního anestetika a adrenalinu. Tento roztok zajišťuje lokální znecitlivění, takže zákrok samotný je zcela bezbolestný. Také snižuje krvácivost v době zákroku a usnadňuje odsávání tukových buněk. Množství tumescenčního roztoku, který je do těla napuštěn je přibližně dvojnásobný oproti množství odebraného tuku. Díky tomuto roztoku je možné odsát větší množství tuku pomocí tenkých kanyl, které se vsunou pod kůži malými otvory v průměru pouze 3-5 mm. Ty není nutné zašívat, protože se samy zahojí. Odsávání tuku je díky místnímu znecitlivění tedy zcela bezbolestné. Během jednoho zákroku lze odsát maximálně 4 litry tuku. Liposukce trvá přibližně od 1 až do 2 hodin, celková doba zákroku se tak, díky čekání na působení lokální anestezie, pohybuje od 2 do 3 hodin. Délka zákroku se však může pohybovat dle rozsahu a počtu ošetřovaných oblastí.

Z jakých oblastí lze tuk odstranit?

Díky napuštění oblasti lokálním anestetikem a možnosti využití tenkých kanyl je možné využít tumescentní liposukci téměř na jakoukoli oblast. Nejčastěji modelovanými partiemi jsou problematické oblasti břicha, paží, hýždí, stehen, lýtek a podbradku. U mužů pak také například mužská prsa.

Jaká je doba rekonvalescence?

Bezprostředně po zákroku se mohou objevit modřinky a otoky, ty však velmi rychle vymizí. Prvních 7 dní po zákroku je doporučen klidový režim. Výsledky zákroku jsou nejlépe patrné až po cca 6 týdnech od zákroku, kdy je klient již zcela bez omezení.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

objednat nezávaznou konzultaci

Tumescentní liposukce

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací