Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.

YES Care - intenzivní neinvazivní ošetření pleti

 • 4 kroky ke krásné pleti
 • Nejintenzivnější neinvazivní ošetření pleti
 • Maximální účinek bez jehel a skalpelu
 • Bez nutné rekonvalescence
 • Kombinace ošetření, která nemá v moderní estetické medicíně konkurenci 
 • Pro všechny věkové kategorie
  • Výsledkem je svěžejší, celkově omlazená, hladší a pevnější zdravá pokožka

  YES Care je unikátní moderní neinvazivní ošetření pleti, které pokožce poskytuje vše, co potřebuje. Ošetření představuje jedinečnou kombinaci hloubkového čištění pleti ve spojení s oxygenoterapií, radiofrekvenční obnovou kolagenu s elastinem a ultrazvukovým zapravením výživového séra, aminokyselin, kyseliny hyaluronové, peptidy, vitamíny a další látky individuálně dle stavu pleti klienta. Tato unikátní kombinace nemá v moderní estetické medicíně konkurenci a je tím nejvyšším ošetřením, které můžete své pokožce pomocí neinvazivní techniky poskytnout. 

  Výsledkem ošetření přístrojem YES Care je svěžejší, celkově omlazená, hladší a pevnější pokožka s redukcí vrásek spolu s celkovou hydratací, oživením a sjednocením tónu pleti pro všechny věkové kategorie. To vše bez nutnosti využití vpichu a nutné rekonvalescence.

  zobrazit více

  Ošetření probíhá ve 4 základních fázích: 

  1. Dokonalé hloubkové čištění pleti hydroabrazí s pomocí volby jednoho ze čtyř účinných čistících sér podle typu pleti klienta: séra pro sensitivní, vysušenou, aknózní či mastnou pokožku.

  2. Oxygenoterapie kombinovaná s využitím speciální emulze a aktivních pěnících tablet Meobright a Meorejuve.
  Díky využití speciálních tablet Meorejuve s regeneračním účinkem dochází k výživě, omlazení a zjemnění pleti spolu s redukcí pórů a vyhlazení jemných vrásek. Hlavní látky obsažené v aktivních tabletách jsou například Retinol jako derivát vitaminu A. Ten je účinnou látkou proti stárnutí a zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Kyselina hyaluronová, tělu vlastní látka, má schopnost vázat kožní hydrataci a tím zamezovat vysychání pleti a tvorbě vrásek. Peptidy, jež jsou malé proteinové fragmenty, posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky. Díky využití speciálních tablet Meobright s bělícím účinkem pak dokáže přístroj YES Care také výrazně redukovat nežádoucí pigmentace, sluneční či stařecké skvrny a sjednotit tón pleti spolu s redukcí pórů a hydratací.

  Složení je vždy individuální na míru dle stavu pleti klienta. 

  3. Využití speciální quadropolární radiofrekvence pro hloubkové prohřátí pleti spojené s obnovou tvorby kolagenu a elastinu. Ošetření radiofrekvencí zajišťuje okamžitý přirozený efekt vypnutí pleti.

  4. Poslední fází ošetření je ultrazvukové zapravení výživového séra, vitamínů a kyseliny hyaluronové a dalších látek posilujících pleť, které způsobují trvalý efekt ošetření. Séra jsou speciálně uzpůsobená každému klientovi na míru pro rejuvenační, omlazovací, bělící či hydratační efekt.

  Toto účinné ošetření lze kombinovat také s dalšími miniinvazivními dermatologickými či laserovými ošetřeními.

  Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

  Objednat nezávaznou konzultaci

  YES Care - intenzivní neinvazivní ošetření pleti

  Certifikáty a ocenění

  TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

  Kde nás najdete

  Praha 2
  ESTETICKÁ MEDICÍNA

  Mánesova 28
  Praha 2 - Vinohrady
  120 00
  info@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Praha 5
  PLASTICKÁ CHIRURGIE

  K Sopce 30
  Praha 5
  150 00
  plastika@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Brno
  Kleinův palác

  Náměstí Svobody 15
  Brno
  602 00
  brno@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Ostrava

  Smetanovo náměstí 7
  Ostrava 1
  702 00
  ostrava@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Bratislava

  Michalská 9
  Bratislava
  811 01
  bratislava@yesvisage.sk
  +421 02/208 777 77

  více informací