MUDr. Jana Krabcová, Ph.D.

Dermatoložka a anti-agingová specialistka

Uznávaná dermatoložka se zaměřením na screening a diferenciální diagnostiku pigmentových névů.

V současné době působí jako dermatoložka na Klinice YES VISAGE

  • Absolvovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Atestovala z dermatovenerologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Před absolutoriem získávala zkušenosti na III. interní klinice Všeobecné fakultní nemocnice, Ústavu hematologie a krevní transfuze, transplantační chirurgii v IKEM a na plastické chirurgii Nemocnice na Bulovce.

  • Po absolutoriu pracovala jako lékařka na dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, působila jako vědecký pracovník na 3. lékařské fakultě a vyučovala mediky v oboru dermatovenerologie. Zkušenosti načerpala i v soukromém sektoru v oboru dermatovenerologie.  V rámci melanomové ambulance se specializovala na léčbu melanomových a nemelanomových kožních nádorů a působila jako dermatochirurg.

    V rámci specializačního vzdělávání prošla i významnými zahraničními klinikami, University of Colorado, Anschutz medical campus, Dermatology clinic, v Denveru v USA a na Ludwig Maximilians-Universität (LMU), Klinik und Poliklinik für Dermatologie und Allergologie, v Mnichově v Německu, kde také započala svoji vědeckou a publikační činnost. Díky těmto aktivitám a zahraničním zkušenostem dokončila postgraduální studium a získala titul Ph.D.

    V rámci celoživotního sebevzdělávání se aktivně účastní tuzemských i zahraničních kongresů, seminářů či workshopů v oboru dermatovenerologie a korektivní a estetické dermatologie. Je členkou České lékařské společnosti J. E. Purkyně a České dermatovenerologické společnosti.