Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Klinika YES VISAGE partnerem pořadu TLOUŠTÍCI na TV Prima

Jsme hrdí, že naše Klinika YES VISAGE a její profesionálové byli vybráni televizí PRIMA do pořadu TLOUŠTÍCI, kde účastníci nejprve museli sami vlastní pílí zhubnout. Jako bonus pak získali některou z našich služeb a po skončení pořadu možnost, aby jim naše klinika dále pomohla k vysněné postavě a celkovému vzhledu. Zároveň to byli právě odborníci naší kliniky, kteří byli požádáni v následném pořadu TLOUŠTÍCI EXTRA k vysvětlení zákroků, které se týkají problematiky hubnutí a tvarování těla pomocí estetické medicíny a chirurgie. 

Účastníci této soutěže tak měli možnost svěřit se do rukou profesionálů největší kliniky estetické medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku a zařadit se mezi 30 000 spokojených klientů, které Klinika YES VISAGE ročně ošetří. Jsou to i drobné úpravy, které mohou navrátit nejen účastníkům pořadu, ale i našim klientům sebevědomí a chuť do dalšího života či hubnutí.

Pokud byste i vy chtěli využít služeb naší kliniky jako klienti a trápí-li i vás nějaké kilo či vráska navíc, můžeme vám na Klinice YES VISAGE pomoci. Může to být opravdu jednodušší, než si myslíte. Mnohdy i menší výkony umí udělat výraznou změnu. Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. 

Objednejte se na bezplatnou a nezávaznou konzultaci a získejte představu o konkrétních možnostech a výsledném efektu ve vašem případě dle vašich požadavků a finančních možností.

Objednat nezávaznou konzultaciProhlédnout další proměny

 

Ve videích níže se můžete podívat na výňatek z epizod pořadu TV Prima TLOUŠTÍCI, kde Klinika YES VISAGE pomáhá či radí.

1. díl: Markéta podstoupila na Klinice YES VISAGE zúžení kulatého obličeje pomocí výplní kyselinou hyaluronovou včetně dotvarování brady a redukcí podbradku. Navíc také odstranění přetrvávajících kruhů pod očima. Více ve videu: 

2. díl: Náš odborník MUDr. Andrea Musilová vysvětluje, jak funguje liposukce.

3. díl: Gabriela zhubla neuvěřitelných 25 kilo. Co s přebytečnou kůží a povolenou břišní stěnou? Pomůže abdominoplastika. Gabriele na Klinice pomohli také s padajícími převislými víčky. Více ve videu:

4. díl: Jak zrychlit hubnutí bez skalpelu a liposukce s úbytkem 10-15% celkové hmotnosti? Pomocí neinvazivního vstřebatelného gastrobalónku. Bez operace, bez anestezie, bez drastické diety a bez jojo efektu. Více ve videu vysvětluje doc. MUDr. Lubomír Novák, CSc. Více ve videu:

5. díl: Kristýna by chtěla zhubnout 100 kilo. V hubnutí ji ale brzdí strach, jak by poté vypadala, kdyby na ní visela kůže. Co tedy s přebytečnou kůží a povolenou břišní stěnou? Pomůže abdominoplastika. Více ve videu:

6. díl: Michal zhubl krásných 30 kilo tuku. Zůstal mu však tuk v podbradku. Co tedy s velkým podbradkem či dvojitou bradou? Zároveň jako bonus Michalovi dermatoložka MUDr. Tereza Gabryšová jednoduše odstranila kruhy pod očima, na které trpěl. Více ve videu:

7. díl: Když prsa nemají tvar, jaký bychom si přáli. A jak na hezká prsa (nejen) po zhubnutí? Více ve videu: 

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací