Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva YES VISAGE
neodporuje lockdownu a aktuálním opatřením COVID-19

Na Klinice YES VISAGE jsou striktně využívány bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Klinika YES VISAGE partnerem pořadu TLOUŠTÍCI na TV Prima

Jsme hrdí, že naše Klinika YES VISAGE a její profesionálové byli vybráni televizí PRIMA do pořadu TLOUŠTÍCI, kde účastníci nejprve museli sami vlastní pílí zhubnout. Jako bonus pak získali některou z našich služeb a po skončení pořadu možnost, aby jim naše klinika dále pomohla k vysněné postavě a celkovému vzhledu. Zároveň to byli právě odborníci naší kliniky, kteří byli požádáni v následném pořadu TLOUŠTÍCI EXTRA k vysvětlení zákroků, které se týkají problematiky hubnutí a tvarování těla pomocí estetické medicíny a chirurgie. 

Účastníci této soutěže tak měli možnost svěřit se do rukou profesionálů největší kliniky estetické medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku a zařadit se mezi 30 000 spokojených klientů, které Klinika YES VISAGE ročně ošetří. Jsou to i drobné úpravy, které mohou navrátit nejen účastníkům pořadu, ale i našim klientům sebevědomí a chuť do dalšího života či hubnutí.

Pokud byste i vy chtěli využít služeb naší kliniky jako klienti a trápí-li i vás nějaké kilo či vráska navíc, můžeme vám na Klinice YES VISAGE pomoci. Může to být opravdu jednodušší, než si myslíte. Mnohdy i menší výkony umí udělat výraznou změnu. Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. 

Objednejte se na bezplatnou a nezávaznou konzultaci a získejte představu o konkrétních možnostech a výsledném efektu ve vašem případě dle vašich požadavků a finančních možností.

Objednat nezávaznou konzultaciProhlédnout další proměny

 

Ve videích níže se můžete podívat na výňatek z epizod pořadu TV Prima TLOUŠTÍCI, kde Klinika YES VISAGE pomáhá či radí.

1. díl: Markéta podstoupila na Klinice YES VISAGE zúžení kulatého obličeje pomocí výplní kyselinou hyaluronovou včetně dotvarování brady a redukcí podbradku. Navíc také odstranění přetrvávajících kruhů pod očima. Více ve videu: 

2. díl: Náš odborník MUDr. Andrea Musilová vysvětluje, jak funguje liposukce.

3. díl: Gabriela zhubla neuvěřitelných 25 kilo. Co s přebytečnou kůží a povolenou břišní stěnou? Pomůže abdominoplastika. Gabriele na Klinice pomohli také s padajícími převislými víčky. Více ve videu:

4. díl: Jak zrychlit hubnutí bez skalpelu a liposukce s úbytkem 10-15% celkové hmotnosti? Pomocí neinvazivního vstřebatelného gastrobalónku. Bez operace, bez anestezie, bez drastické diety a bez jojo efektu. Více ve videu vysvětluje doc. MUDr. Lubomír Novák, CSc. Více ve videu:

5. díl: Kristýna by chtěla zhubnout 100 kilo. V hubnutí ji ale brzdí strach, jak by poté vypadala, kdyby na ní visela kůže. Co tedy s přebytečnou kůží a povolenou břišní stěnou? Pomůže abdominoplastika. Jak to funguje vysvětluje primář Kliniky YES VISAGE MUDr. Martin Molitor. Více ve videu:

6. díl: Michal zhubl krásných 30 kilo tuku. Zůstal mu však tuk v podbradku. Co tedy s velkým podbradkem či dvojitou bradou? Vysvětluje primář Kliniky YES VISAGE MUDr. Martin Molitor. Zároveň jako bonus Michalovi dermatoložka MUDr. Tereza Gabryšová jednoduše odstranila kruhy pod očima, na které trpěl. Více ve videu:

7. díl: Když prsa nemají tvar, jaký bychom si přáli. A jak na hezká prsa (nejen) po zhubnutí? Odpovídal náš specialista na úpravu poprsí, plastický chirurg, MUDr. Issam Alawa. Více ve videu: 

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací