MUDr. Peter Chovan

Specialista na Body Contouring, Sculpting a operace prsou

Oceňovaný a uznávaný lékař orientovaný na tvarování těla a operace prsou s bohatou praxí u nás i v zahraničí. Po působení v nemocničních zařízeních získával své zkušenosti v bohaté praxi na prestižních soukromých klinikách v Německu, Slovensku a v České Republice. V současnosti pracuje jako soudní znalec v oboru Plastické chirurgie na Slovensku a současně působí jako vyhledávaný specialista Body Contouringu, Sculptingu a Operace prsou na Klinice YES VISAGE.

  • Vystudoval na lékařské fakultě Univerzity Komenského v Martině, kde byl oceněn Cenou rektora univerzity za vynikající studijní výsledky. V rámci sebevzdělávání prošel mnoha odbornými stážemi u nás i v zahraničí, z nichž můžeme jmenovat např. Specializační zkoušku z plastické , rekonstrukční a estetické chirurgie, Specializační zkoušku z neurochirurgie nebo Specializační zkoušku ze všeobecné chirurgie I. Stupně v Bratislavě.

  • Ze zahraničních praxí: Body Contouring Academy, Hands on, Vaser, Renuvion HD2, Lipotransfer – Paříž, Francie, Body Contouring and Sculpting, Vaser, Renuvion, Lipotransfer course by Dr. Ventura, Lisabon, Portugalsko, Estetická chirurgie workshop – Garda, Itálie, Master Training HD Body, Abdominoplastika – Bogota, Columbia, High Definition Lipo course, Dynamic definition, Vaser liposuktion and ArgoPlasma – Porto, Portugalsko, Botties Best Face, Course – Deep plane facelift – Itálie, Mentor Hands on training by Juray Payer, Praha.

    Aktivní účast na přednáškách a odborných prezentacích: Dr. Sallabian – Tvarování postavy, Helium Plasma – Renuvion + Vaser, Ultrazvuková liposukce, Lipotransfer – Rakousko.

Specializace