Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.

HYALURON ELIXIR - Účinná Kyselina Hyaluronová – HA

  • pomáhá nejen vypadat, ale i cítit se mladší a svěžejší
  • má přímý vliv na pružnost a odolnost všech tkání v těle
  • hydratuje, zvyšuje kvalitu, pružnost a sílu pokožky
  • pravidelné užívání výrazně oddaluje projevy stárnutí organismu
  • zmírňuje proces stárnutí pokožky
  • posiluje a prodlužuje účinek estetických zákroků a hojení po nich
  • zjemňuje vrásky
  • pomáhá v boji s akné, vysušenou pokožkou a jinými kožními problémy
  • obnovuje lesk a barvu matné a tenké pokožky
  • působí pozitivně na gynekologické, oftalmologické či ortopedické obtíže

Kyselina hyaluronová je tak trochu všelékem a elixírem mládí. Je obsažena v podstatě ve všech tkáních, které jsou důležité pro lidský život. A pokud je jí nedostatek, pak chybí, stejně jako třeba vitamín a tělo rychleji stárne. Klinika YES VISAGE a její lékaři uvedli na český a slovenský trh unikátně vyvinutý přípravek HYALURON ELIXIR. Přípravek ve formě roztoku pro vnitřní užívání obsahuje vysokou koncentraci farmaceuticky zpracované 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek produktu do všech tkání, kde jej tělo potřebuje. V každém mililitru Hyaluron Elixíru je obsaženo 20 mg.

Hyaluron Elixír hydratuje a omlazuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven (insideout).

zobrazit více

Historie kyseliny hyaluronové se začíná psát ve 30. letech minulého století, ale teprve v roce 2000, kdy se jedna zvědavá reportérka dozvěděla, proč obyvatelé japonské vesničky Yuzuri Hara mají i ve vysokém věku (třeba i 90 let) pleť bez vrásek, ohebné klouby, zdravé husté vlasy a jsou věku navzdory plní energie a zdraví, začal se o důvody zajímat celý svět. Zjistila, že za tímto úkazem stojí speciální místní strava, zajišťující v těle velké množství kyseliny hyaluronové. Právě kyselina hyaluronová je tou zázračnou přírodní látkou, která v péči o zdravé tělo a pleť hraje nezaměnitelnou roli.

Kyselina hyaluronová (HA) není syntetický materiál. Je to přírodní látka, která se vyskytuje téměř v celém těle. Tento složený biokompatibilní polysacharid se používá v moderním tkáňovém inženýrství a lékařství. Kyselina hyaluronová tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, nervových a epiteliálních tkání, tedy je obsažena v kůži a sliznicích, ale také třeba ve tkáních oka. Proto lidé z Japonské vesničky Yuzuri Hara, jež pro odborníky Kliniky YES VISAGE byli inspirací, nemají jenom lepší kvalitu kůže a vlasů, ale také jsou celkově zdravější a agilnější a jak je známo, dožívají se vysokého věku v plném zdraví a funkčnosti.

Mladé tělo a pleť kyselinu hyaluronovou přirozeně obsahuje, zajišťuje v ní vlhkost, u pleti vytváří plný mladistvý vzhled, chrání pokožku před UVB paprsky a podílí se na opravě tkání. S věkem v organismu kyselina hyaluronová ubývá. Člověk vypadá starší, má ochablejší kůži, ale všeobecně má sušší sliznice, střeva hůř pracují, klouby hůř fungují a podobně, proto je vhodné ji doplňovat. Tělo si umí samo určit, kde ji nejvíce potřebuje. Hlavní přínosy jsou hydratace, působí pozitivně nejenom na vlastnosti tkání jako je pružnost a pevnost, omlazení pleti, zvýšení síly pokožky, ale také pozitivně ovlivňuje odolnost tkání vůči námaze, zlepšuje hojení a urychluje regeneraci tkání po námaze a poškození. Proto se využívá nejen v estetické medicíně, ale i v gynekologii, oftalmologii, ortopedii a dalších medicínských oborech.

Stačí jen 13 kapek Hyaluron Elixiru denně. Pokud do těla kyselinu hyaluronovou pravidelně a kontinuálně doplňujeme, můžeme projevy stárnutí nejen zmírnit, ale i výrazně a efektivně oddálit, můžeme vypadat ale i cítit se mladší a svěžejší, výrazně hydratovat pokožku, tkáně a celý organismus ze samého nitra těla. A podobně jako lidé z vesničky Yuzuri Hara se můžeme dožívat vysokého věku zdravější a lépe vypadající. Hyaluron Elixir je tedy lehce nadneseně elixírem mládí.

Užívání: Roztok nemá žádnou vůni ani chuť, proto ho můžete míchat s jakýmkoliv svým oblíbeným nápojem, ne však horkým anebo alkoholickým.
Dávkování: Produkt vystačí v závislosti na množství jeho užívání 1-3 měsíce, detailní informace o správném dávkování najdete v příbalovém letáku.
Objem balení: 100 ml (Hmotnost: 98 g)

K zakoupení na všech pobočkách Klinik YES VISAGE v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Přejete-li si zakoupit a zaslat Hyaluron Elixir poštou, prosím napište email na eshop@yesvisage.cz nebo volejte v pracovní dny od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 na telefon 770 117 127.

kontakt na pobočku

HYALURON ELIXIR - Účinná Kyselina Hyaluronová – HA

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Odvoz domů
Odvoz domů
Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Online konzultace
Online konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
WI-FI
WI-FI
Asistence sestry
Asistence sestry
AJ, NJ, FR, RU
AJ, NJ, FR, RU

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací