Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

HYALURON ELIXIR SERUM - Maximální péče o pleť

  • hydratuje, zvyšuje kvalitu, pružnost a sílu pokožky
  • pravidelné užívání výrazně oddaluje projevy stárnutí pokožky
  • zajišťuje jak povrchovou, tak hloubkovou hydrataci
  • posiluje a prodlužuje účinek estetických zákroků jako výplně HA či laserová ošetření
  • zjemňuje vrásky
  • pomáhá v boji s vysušenou pokožkou a jinými kožními problémy
  • obnovuje lesk a barvu matné a tenké pokožky
  • zklidňuje podrážděnou pokožku

Kyselina hyaluronová je s trochou nadsázky tak trochu živou vodou a elixírem mládí. Mladá pleť kyselinu hyaluronovou přirozeně obsahuje, s věkem však v organismu ubývá. Člověk vypadá starší, má ochablejší kůži, vytváří se vrásky. Přípravek HYALURON ELIXIR SERUM, vyvinutý Klinikou YES VISAGE a jejími lékaři, je exkluzivním hydratačním a regeneračním bio-sérem obohaceným o další účinné látky určeným nejen pro tvář, ale i celé tělo. Kyselina hyaluronová na sebe dokáže navázat až 1000× více vody, než je její hmotnost, působí proto jako přirozený hydratační materiál a má přímý vliv na pružnost tkání a pokožky. Pozitivně ovlivňuje také odolnost tkání a pokožky vůči námaze, vlivu okolí, zlepšuje hojení ran, urychluje regeneraci, kůže lépe vzdoruje nepříznivému počasí. Pokud tělu a pokožce kyselinu hyaluronovou pravidelně a kontinuálně doplňujeme, můžeme projevy stárnutí pokožky výrazně oddálit. 

HYALURON ELIXIR SERUM je složené z velmi účinných anti-aging složek, které jsou vybrány tak, aby se jednotlivé komponenty podporovaly a doplňovaly. Velmi pečlivý výběr účinných látek pocítíte na vlastní kůži již po několika použitích. Výsledkem bude redukce až vyhlazení jemných vrásek, vypnutější pleť a především povrchová i hloubková rehydratace.

zobrazit více

Stručný popis 6 hlavních složek:

Kyselina hyaluronová – Kombinace dvou druhů kyseliny hyaluronové. Nízkomolekulární, která proniká hlouběji do pokožky, kde na sebe váže vodu a tím rehydratuje hlubší vrstvy pokožky. Vysokomolekulární, která zůstává na povrchu pokožky a zajišťuje povrchovou hydrataci.

Čištěná voda – Lidské tělo je tvořeno převážně vodou. Přibližně 56-64 % hmotnosti tvoří voda. 40 % hmotnosti těla je tvořeno intracelulární tekutinou (uvnitř buněk), 15 % extracelulární tekutinou (zevně buněk), dalších 5 % lidské hmotnosti je zastoupeno intravenózní tekutinou. Na přípravu séra používáme speciálně čištěnou vodu, která se stane nosičem účinných látek a zároveň pomůže s rehydratací pokožky.

Matrixyl – Je látka na bázi unikátních peptidů. Tyto upravené peptidy jsou nosiči informací pro přestavbu a opravu kůže a dokáží zmenšit jemné vrásky až o 44,9 % za 2 měsíce a zároveň zvýšit elasticitu a tonus pokožky o 20 %. Matrixyl aktivuje mezibuněčnou hmotu, pokožka se tak stává hutnější, hydratovaná a krásná. 

Biosacharidová guma – Aktivní látka s okamžitým i dlouhodobým hydratačním účinkem. Je získávána biotechnologickým procesem fermentace kukuřice nebo sóji, hydratuje a uklidňuje pokožku. Dodává pokožce hladkost a jemnost tím, že v nejvrchnější vrstvě vytvoří jemný film, který pokožku rehydratuje. Zvyšuje úroveň hydratace až o 79 % v nejvrchnější vrstvě.

Allantoin – Regeneruje pokožku, zvyšuje její hydrataci. Mimo kosmetický průmysl se hojně využívá pro své schopnosti i v očních kapkách, tedy tam, kde je potřeba ošetřit sliznice a zvýšit hydrataci tkání.

Dipeptid Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate – Hydropeptidová látka (neuropeptid), bezpečnější než botulotoxin. Zabraňuje vzniku jemných mimických vrásek na obličeji, tím, že zabraňuje průniku sodíku do jemných mimických svalů 

Použití: Bio-sérum aplikujte vždy čistýma rukama na čistou, umytou pleť, která je připravena absorbovat vysoké množství regeneračních a hydratačních látek. Na obličej, dekolt nebo kdekoliv na těle naneste malé množství bio-séra a jemně vmasírujte krouživým pohybem do pokožky, aby se vstřebala maximální množství. Nejúčinnější je pokožkovou masáž provádět při pokojové teplotě 22-25°C, při které je pokožka otevřená, relaxovaná a přijme vše, co jí nabídnete. Po absorbování můžete použít krém, nebo make-up.

Objem lahvičky: 50 ml (Hmotnost: 51 g)

Pro optimální výsledek používejte přípravky HYALURON ELIXIR a HYALURON ELIXIR SERUM společně v každodenním rituálu.

Touto kombinací se tělu dostane hydratace zevnitř i zvenčí a čas přestane být vaším nepřítelem.

K zakoupení na všech pobočkách Klinik YES VISAGE v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě nebo online v e-shopu.

Koupit

HYALURON ELIXIR SERUM - Maximální péče o pleť

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací