Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Komplexní imunostimulace – intenzivní infuzní terapie pro posílení imunity

 • Klinicky prokázané pozitivní účinky na organismus
 • Účinná prevence a výrazné posílení imunitního systému
 • Rychlá, jednoduchá a nenáročná aplikace
 • Násobně vyšší a účinnější koncentrace, než je možné docílit potravou či suplementy
 • Pozitivní léčivé účinky při léčbě infekcí a dalších onemocnění a poruch
 • Prevence při únavě, stresu či fyzické zátěži
 • Vhodné především při oslabené imunitě, pro lepší zvládání virových epidemií, onemocnění apod.

K tomu, abychom zůstali zdraví nebo zvládli nemoci a infekce bez větších potíží je naprosto nezbytný dobře fungující imunitní systém. Dostatečná imunita je základním předpokladem pro eliminaci vlivů zevního prostředí na organismus. Stěžejní role imunity se týká nejen infekčních chorob, nýbrž i vývoje kardiovaskulárních či onkologických onemocnění. 

Správnou infuzní terapií jsme schopni imunitu značně posílit – tj. jsme schopni v dostatečném množství a v reálném čase do oběhu dostat látky, které imunita a tvorba protilátek vyžaduje. Současné tím urychlíme detoxikační procesy (likvidace cizorodých – toxických látek) a zlepšujeme energetický metabolismus. Tím vytvoříme dostatek energie, který může být využit nejenom pro imunitu na udržení stability vnitřního prostředí a tvorbu protilátek, ale pro celé tělo. Jestliže budeme mít v pořádku imunitu, zvládneme snáz překonat infekční onemocnění i detoxikaci, a dokonce u nemocí nemusí dojít ani ke vzniku onkologických čí cévních onemocnění.

Revitalizační infuze obsahují celou řadu látek – vitamíny, antixodanty, stopové prvky, některé alkalické či přechodné kovy – např. chrom, mangan, železo, měď, zinek, selen, molybden, hořčík aj. Dále kyselinu panthotenovou i listovou. Dále kyselinu panthotenovou i listovou a také malé dávky některých hormonů. Z vitamínů se jedná především o vitamín C, silný antioxidant, který je velmi důležitý, lidský organismus si jej však nedokáže vytvořit a jeho příjem v potravinách je v období vyšší zátěže nedostačující. Proto se s ostatními účinnými látkami ve správném poměru podává ve formě infuze. Individuálně podáváme i malé dávky některých hormonů (nadledvinek) včetně látek stimulujících nervové buňky k lepší kooperaci.

zobrazit více

Jak aplikace probíhá?

Aplikace probíhá nitrožilním podáním, tedy jednoduchým vpichem, a postupným odkapáváním infuze v tekuté formě. Celá terapie trvá 2 – 3 hodiny při čtení časopisu nebo při relaxaci. Ihned po terapii se lze vrátit k jakékoliv činnosti bez žádného omezení. Vlastní revitalizační pobyt na Klinice YES VISAGE představuje časově 3-4 hodiny v klidu a pohodlí a mimo infuzí zahrnuje monitorování základních fyziologických funkcí včetně EKG. 

Doporučené dávkování: 

Jednorázová aplikace je vhodná pro krizové období např. u infekcí či stresů. U akutních zdravotních stavů dle závažnosti je vhodné opakovat dle doporučení lékaře. 

Pro koho je terapie vhodná?

Existují druhy infuzí, které slouží jako prevence při infekčních epidemiích, zdravotní zátěži, jiné zase již pomáhají řešit určité zdravotní obtíže.

Infuze se připravují na míru dle zdravotního stavu a požadavků klienta: 

 • Prevence respiračních infekcí (infekce, chřipky, angíny, záněty plic atd.). Zvláště pak u osob náchylných k těmto chorobám.
 • Prevence cévních  chorob (atheroskleroza, ICHS…)
 • Prevence revmatická
 • Prevence onkologická
 • Prevence metabolických onemocnění (diabetes, obezita, nadváha).
 • Prevence vitamínem C. Působení vysokých dávek vitaminu C má pak vliv na pojivovou tkáň, vede ke zvýšení pevnosti stěny cévní  a zlepšení stavu křečových žil, nadměrné tvorbě modřin či krvácení z nosu, dále ke zlepšení stavu kůže i podkoží se snížením tvorby "stařeckých"  pigmentací a  částečnou  redukcí vrásek. Vysoký obsah vitaminu C v infuzích zpomaluje degenerativní změny oční čočky (stařecká dalekozrakost).
 • Prevence pro lidi trpící únavou či sníženou schopností koncentrace, kdo má vysokou a dlouhodobou psychickou či fyzickou zátěž (včetně sportu).

Samozřejmostí i kombinace na míru klientovi

Složení infuzí respektuje individuální odlišnosti vyplývající z vrozených dispozic i vlivů zevního prostředí. Infuzní léčba a prevence je pro každého klienta sestavena s ohledem na jeho zdravotní stav. 

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy a možnosti terapie s vámi probere individuálně na míru náš tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

objednat nezávaznou konzultaci

Komplexní imunostimulace – intenzivní infuzní terapie pro posílení imunity

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací