Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.
Plastická operace nosu

Plastika nosu – rhinoplastika

  • Řeší korekce kostěné i chrupavčité části a celkově velikosti, tvar, symetrie a deformity nosu.
  • Zákrok je většinou prováděn z vnitřní strany nosu bez nutnosti vnějšího řezu
  • Citlivé provedení vždy v souladu s individuálními rysy obličeje
  • Klinika YES VISAGE provádí jak moderní operace měkkého nosu, tak kompletní rhinoplastiku
  • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem.

Operace nosu (rhinoplastika) nabízí řešení většinou velkého problému souvisejícího s nízkým sebevědomím a nespokojeností se sebou samým, neboť nos je dominantní částí obličeje, která udává charakteristický výraz a tvar obličeje. Je to zákrok, který se člověk odhodlává absolvovat dlouhé roky. V dnešní době je operace nosu velmi populární s vynikajícími výsledky, které klientovi umožní žít "nový" život. Tvarové odchylky nosu mohou být jak vrozené, tak i získané jako následek úrazu. Plastika nosu řeší korekce jak části kostěné, tak i chrupavčité a celkově velikost, tvar, symetrie i deformity nosu. Klienti řeší nejčastěji výrazný nosní hrbol, plastiku nosní přepážky, zúžení nosu nebo modelaci hrotu nosu. Chirurgickým zásahem plastiky nosu lze zlepšit i jednu z hlavních funkcí nosu - dýchání samotné.

zobrazit více

Plastická chirurgie Kliniky YES VISAGE využívá nejnovějších metod, nástrojů a především zkušeného profesionálního plastického chirurga, který dokáže stanovit optimální postup vedoucí nejen k naprosté spokojenosti klienta, ale hlavně také k výsledku, jenž je v souladu s ostatními rysy obličeje a vypadá tak zcela přirozeně.

Výsledné zlepšení vzhledu může být psychologicky prospěšné a téměř vždy přináší větší sebevědomí. Klienti by však měli očekávat, že ne vždy bude celá rodina se zákrokem souhlasit a zákrok schvalovat, protože si nemusí být vědomi klientova osobního důvodu k operaci a změně vzhledu.

Při konzultaci se vždy plastický chirurg seznámí s důvody vedoucí k takovému rozhodnutí a zhodnotí stav nosu. Klient i lékař pak spolu naleznou společný kompromis požadovaného výsledku, neboť plastická chirurgická korekce nosu nesmí být provedena bez přemýšlení a analýzy okolních obličejových rysů. Vždy je důležité udržet nos v souladu s individuálními rysy obličeje.

Převážná většina pacientů, kteří podstoupí operaci nosu, se neshledá s významnými pooperačními komplikacemi. U těžkých deformit nosu někdy nelze provést jen jeden zákrok, ale musí jich být provedeno více. Tzv. "touch-up" zákrok se provádí po první hlavní operaci a to většinou jako ambulantní zákrok, čili zákrok v lokálním znecitlivění.

Plastika nosu – rhinoplastika

Průběh zákroku

Samotná plastická operace nosu (rhinoplastika) je velmi jemná a technická forma plastické chirurgie a jednoznačně nejvíce elegantní a sofistikovaný zákrok z celé estetické obličejové chirurgie. S pokrokem metod moderní plastické chirurgie dosahuje tato operace výrazně lepších výsledků, než bylo běžné v minulosti a má velmi vysokou míru úspěšnosti a spokojenost klienta.

Ačkoliv se plastika nosu obvykle provádí u mladších věkových skupin, můžeme dosáhnout vynikajících výsledků i u pacientů mezi 50 a 60-ti lety. Optimální věkové rozmezí pro plastiku nosu je však po ukončení růstu a puberty, kdy je ukončen vývoj kostry obličeje.

Operace se provádí z vnitřní strany nosu pomocí speciálních jemných nástrojů. Kosti,chrupavky a měkké tkáně nosu jsou zmenšené, předělané, nebo vytvarované k získání žádoucího přirozenější výsledku. Nezůstanou žádné externí jizvy, pokud je potřeba zmenšit nosní chřípí. Pokud jsou nějaké externí řezy nutné, jsou vždy diskutovány s klienty a maskují se přes velmi drobné řezy v přirozených záhybech kůže.

Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve Vašem případě s Vámi rádi proberou naši specialisté na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Objednat nezávaznou konzultaci

Průběh zákroku

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

více informací