Plastická operace nosu

Plastika nosu – rhinoplastika

 • Řeší korekce kostěné i chrupavčité části a celkově velikost, tvar, symetrie a deformity nosu.
 • Zákrok je většinou prováděn z vnitřní strany nosu bez nutnosti vnějšího řezu
 • Citlivé provedení vždy v souladu s individuálními rysy obličeje
 • Klinika YES VISAGE provádí jak moderní operace měkkého nosu, tak kompletní rhinoplastiku
  • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D., MBA a jeho týmem.

  Operace nosu (rhinoplastika) nabízí řešení většinou velkého problému souvisejícího s nízkým sebevědomím a nespokojeností se sebou samým, neboť nos je dominantní částí obličeje, která udává charakteristický výraz a tvar obličeje. Je to zákrok, který se člověk odhodlává absolvovat dlouhé roky. V dnešní době je operace nosu velmi populární s vynikajícími výsledky, které klientovi umožní žít "nový" život. Tvarové odchylky nosu mohou být jak vrozené, tak i získané jako následek úrazu. Plastika nosu řeší korekce jak části kostěné, tak i chrupavčité a celkově velikost, tvar, symetrie i deformity nosu. Klienti řeší nejčastěji výrazný nosní hrbol, plastiku nosní přepážky, zúžení nosu nebo modelaci hrotu nosu. Chirurgickým zásahem plastiky nosu lze zlepšit i jednu z hlavních funkcí nosu - dýchání samotné.

  zobrazit více

  Plastická chirurgie Kliniky YES VISAGE využívá nejnovějších metod, nástrojů a především zkušeného profesionálního plastického chirurga, který dokáže stanovit optimální postup vedoucí nejen k naprosté spokojenosti klienta, ale hlavně také k výsledku, jenž je v souladu s ostatními rysy obličeje a vypadá tak zcela přirozeně.

  Výsledné zlepšení vzhledu může být psychologicky prospěšné a téměř vždy přináší větší sebevědomí. Klienti by však měli očekávat, že ne vždy bude celá rodina se zákrokem souhlasit a zákrok schvalovat, protože si nemusí být vědomi klientova osobního důvodu k operaci a změně vzhledu. 

  Při konzultaci se vždy plastický chirurg seznámí s důvody vedoucí k takovému rozhodnutí a zhodnotí stav nosu. Klient i lékař pak spolu naleznou společný kompromis požadovaného výsledku, neboť plastická chirurgická korekce nosu nesmí být provedena bez přemýšlení a analýzy okolních obličejových rysů. Vždy je důležité udržet nos v souladu s individuálními rysy obličeje. 

  Převážná většina pacientů, kteří podstoupí operaci nosu, se neshledá s významnými pooperačními komplikacemi. U těžkých deformit nosu někdy nelze provést jen jeden zákrok, ale musí jich být provedeno více. Tzv. "touch-up" zákrok se provádí po první hlavní operaci a to většinou jako ambulantní zákrok, čili zákrok v lokálním znecitlivění.

  Průběh zákroku

  Samotná plastická operace nosu (rhinoplastika) je velmi jemná a technická forma plastické chirurgie, jednoznačně nejvíce elegantní a sofistikovaný zákrok z celé estetické obličejové chirurgie. S pokrokem metod moderní plastické chirurgie dosahuje tato operace výrazně lepších výsledků, než bylo běžné v minulosti a má velmi vysokou míru úspěšnosti a spokojenost klienta.

  Ačkoliv se plastika nosu obvykle provádí u mladších věkových skupin, můžeme dosáhnout vynikajících výsledků i u pacientů mezi 50 a 60-ti lety. Optimální věkové rozmezí pro plastiku nosu je však po ukončení růstu a puberty, kdy je ukončen vývoj kostry obličeje. 

  Operace se provádí z vnitřní strany nosu pomocí speciálních jemných nástrojů. Kosti,chrupavky a měkké tkáně nosu jsou zmenšené, předělané, nebo vytvarované k získání žádoucího přirozenější výsledku. Nezůstanou žádné externí jizvy, pokud je potřeba zmenšit nosní chřípí. Pokud jsou nějaké externí řezy nutné, jsou vždy diskutovány s klienty a maskují se přes velmi drobné řezy v přirozených záhybech kůže.

  Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

  Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

  objednat nezávaznou konzultaci

  Plastika nosu – rhinoplastika

  Nejdůvěryhodnější značka

  Certifikáty a ocenění

  NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

  Největší klinika v ČR a SR

  0+
  spokojených klientů ročně

  0+
  profesionálních služeb

  0
  lékařů

  0
  poboček

  Extra výhody

  Splátky a platby
  Splátky a platby
  Věrnostní program
  Věrnostní program
  Osobní konzultace
  Osobní konzultace
  Online konzultace
  Online konzultace
  Lékaři na telefonu
  Lékaři na telefonu
  Komplexnost
  Komplexnost
  All-inclusive
  All-inclusive
  Ubytování
  Ubytování
  Bezpečnost
  Bezpečnost
  Profesionalita
  Profesionalita
  Kvalitní materiály
  Kvalitní materiály
  Dostupnost
  Dostupnost
  Asistence sestry
  Asistence sestry
  AJ, NJ, FR, RU
  AJ, NJ, FR, RU

  Kde nás najdete

  Praha 2
  KOMPLEX CHURCHILL II.

  Italská 69
  Praha 2
  120 00
  info@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Praha 5
  VOLCANO KOMPLEX

  K Sopce 30
  Praha 5
  150 00
  info@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Brno
  Kleinův palác

  Náměstí Svobody 15
  Brno
  602 00
  brno@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Ostrava
  Omezen provoz

  Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

  ostrava@yesvisage.cz
  +420 227 777 777

  více informací

  Bratislava
   

  Gajova 2
  Bratislava
  811 09
  bratislava@yesvisage.sk
  +421 2/208 777 77

  více informací