Aktuální informace:
MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

Návštěva Kliniky YES VISAGE a její BEAUTY ZÓNY včetně kadeřnictví neodporuje aktuálním opatřením COVID-19

Striktně využíváme bezpečnostní pomůcky pro maximální bezpečí klientů.

Plastická operace nosu

Plastika nosu – rhinoplastika

  • Řeší korekce kostěné i chrupavčité části a celkově velikost, tvar, symetrie a deformity nosu.
  • Zákrok je většinou prováděn z vnitřní strany nosu bez nutnosti vnějšího řezu
  • Citlivé provedení vždy v souladu s individuálními rysy obličeje
  • Klinika YES VISAGE provádí jak moderní operace měkkého nosu, tak kompletní rhinoplastiku
  • Chirurgické výkony na Klinice YES VISAGE jsou vždy prováděny a garantovány uznávanými odborníky s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí a s nejvyšším hodnocením v nezávislých recenzích. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem toho pravého specialisty na daný zákrok právě pro vás.

Operace nosu (rhinoplastika) nabízí řešení většinou velkého problému souvisejícího s nízkým sebevědomím a nespokojeností se sebou samým, neboť nos je dominantní částí obličeje, která udává charakteristický výraz a tvar obličeje. Je to zákrok, který se člověk odhodlává absolvovat dlouhé roky. V dnešní době je operace nosu velmi populární s vynikajícími výsledky, které klientovi umožní žít "nový" život. Tvarové odchylky nosu mohou být jak vrozené, tak i získané jako následek úrazu. Plastika nosu řeší korekce jak části kostěné, tak i chrupavčité a celkově velikost, tvar, symetrie i deformity nosu. Klienti řeší nejčastěji výrazný nosní hrbol, plastiku nosní přepážky, zúžení nosu nebo modelaci hrotu nosu. Chirurgickým zásahem plastiky nosu lze zlepšit i jednu z hlavních funkcí nosu - dýchání samotné.

zobrazit více

Plastická chirurgie Kliniky YES VISAGE využívá nejnovějších metod, nástrojů a především zkušeného profesionálního plastického chirurga, který dokáže stanovit optimální postup vedoucí nejen k naprosté spokojenosti klienta, ale hlavně také k výsledku, jenž je v souladu s ostatními rysy obličeje a vypadá tak zcela přirozeně.

Výsledné zlepšení vzhledu může být psychologicky prospěšné a téměř vždy přináší větší sebevědomí. Klienti by však měli očekávat, že ne vždy bude celá rodina se zákrokem souhlasit a zákrok schvalovat, protože si nemusí být vědomi klientova osobního důvodu k operaci a změně vzhledu. 

Při konzultaci se vždy plastický chirurg seznámí s důvody vedoucí k takovému rozhodnutí a zhodnotí stav nosu. Klient i lékař pak spolu naleznou společný kompromis požadovaného výsledku, neboť plastická chirurgická korekce nosu nesmí být provedena bez přemýšlení a analýzy okolních obličejových rysů. Vždy je důležité udržet nos v souladu s individuálními rysy obličeje. 

Převážná většina pacientů, kteří podstoupí operaci nosu, se neshledá s významnými pooperačními komplikacemi. U těžkých deformit nosu někdy nelze provést jen jeden zákrok, ale musí jich být provedeno více. Tzv. "touch-up" zákrok se provádí po první hlavní operaci a to většinou jako ambulantní zákrok, čili zákrok v lokálním znecitlivění.

Průběh zákroku

Samotná plastická operace nosu (rhinoplastika) je velmi jemná a technická forma plastické chirurgie, jednoznačně nejvíce elegantní a sofistikovaný zákrok z celé estetické obličejové chirurgie. S pokrokem metod moderní plastické chirurgie dosahuje tato operace výrazně lepších výsledků, než bylo běžné v minulosti a má velmi vysokou míru úspěšnosti a spokojenost klienta.

Ačkoliv se plastika nosu obvykle provádí u mladších věkových skupin, můžeme dosáhnout vynikajících výsledků i u pacientů mezi 50 a 60-ti lety. Optimální věkové rozmezí pro plastiku nosu je však po ukončení růstu a puberty, kdy je ukončen vývoj kostry obličeje. 

Operace se provádí z vnitřní strany nosu pomocí speciálních jemných nástrojů. Kosti,chrupavky a měkké tkáně nosu jsou zmenšené, předělané, nebo vytvarované k získání žádoucího přirozenější výsledku. Nezůstanou žádné externí jizvy, pokud je potřeba zmenšit nosní chřípí. Pokud jsou nějaké externí řezy nutné, jsou vždy diskutovány s klienty a maskují se přes velmi drobné řezy v přirozených záhybech kůže.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

objednat nezávaznou konzultaci

Plastika nosu – rhinoplastika

Nejdůvěryhodnější značka

Certifikáty a ocenění

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Největší klinika v ČR a SR

0+
spokojených klientů ročně

0+
profesionálních služeb

0
lékařů

0
poboček

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Věrnostní program
Věrnostní program
Osobní konzultace
Osobní konzultace
Lékaři na telefonu
Lékaři na telefonu
Komplexnost
Komplexnost
All-inclusive
All-inclusive
Ubytování
Ubytování
Bezpečnost
Bezpečnost
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistence sestry
Asistence sestry
Občerstvení zdarma
Občerstvení zdarma

Kde nás najdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Ostrava
Omezen provoz

Pro termíny a objednávky prosím nejprve volejte nebo pište.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

více informací

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

více informací