Omlazení ·

1 minuta čtení

·

8. 9. 2023

5 důvodů, proč je YES OXY CARE přesně to, co vaše pleť po létě potřebuje

Horké dny už pomalu končí a nastal ideální čas dát svou sluncem políbenou pleť zase do pořádku. Po dnech plných tepla, slunce, soli, písku a dobrodružství jí dopřejte extra hýčkání, které si zaslouží.
YES OXY CARE je omlazující ošetření, které pomocí kyslíkové terapie vaší pleti doslova vdechne nový život, zanechá ji hladkou, zářivou a svěží.

Zde je 5 důvodů, proč je YES OXY CARE přesně to, co teď potřebujete:

1. Hydratace

Sluneční paprsky, i když jsou příjemné, mohou naši pokožku zanechat vyprahlou a bez života. YES OXY CARE je dokonalá cesta k její intenzivní hydrataci. Mix aktivních látek, které jsou vháněny hluboko do pokožky prostřednictvím jemného pulzního tlaku kyslíku, obnovuje potřebnou vlhkost a oživuje přirozenou zářivost pokožky. 

2. Ošetření na míru

Stejně jako byly jedinečné vaše letní zážitky, jsou jedinečné potřeby vaší pleti. YES OXY CARE nabízí mnoho možností ošetření, které přizpůsobíme vašim požadavkům. Ať už vás trápí jemné vrásky, nerovnoměrná pigmentace nebo nedokonalosti, ušijeme vám ošetření přímo na míru.

3. Restart

Vystavení slunci, může často vést k nežádoucím následkům, jako je podráždění kůže, zanícení a otravné pupínky. Hloubkové čištění a ošetření kyslíkem fungují jako tlačítko “reset” pokožky, zklidňují záněty a snižují podráždění. Je to takový detox pleti, díky kterému vykročíte do dalšího období s čistou, hladkou a omlazenou pletí. 

4. Oživení a projasnění

YES OXY CARE šetrně řeší nerovnoměrnou pigmentaci, akné a další nedokonalosti a zanechá vaši pleť sjednocenou. Kombinace kyslíku a aktivních složek harmonicky působí na omlazení vaší pokožky a podporuje její přirozený jas.

5. Více než jen ošetření

Díky použití vědecky ověřených peptidů a inovativní infuze kyslíku, vám YES OXY CARE zajistí luxusní zážitek, který je více než jen ošetření – je to cesta k odhalení vaší nejkrásnější pokožky. S viditelnými výsledky ihned po zákroku odejdete jako hvězda, vyzařující sebevědomí a krásu.

Po ošetření YES OXY CARE je vaše pokožka vyživena aktivními složkami, které působí do hloubky, zvyšují produkci kolagenu, vyplňují tkáň a vyhlazují pokožku zevnitř. Hydratujte, omlaďte a znovu objevte přirozený jas své pleti. Tohle musíte zažít!

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.