Hubnutí ·

3 minuty čtení

·

22. 2. 2021

DOSTAŇTE SVÉ TĚLO OPĚT DO FORMY!

I když si svoji váhu hlídáte a pravidelně cvičíte, celulitida se vám bohužel nevyhnula a ani silueta vašeho těla není dle vašich představ. Zejména bříško, boky a zadeček mají k dokonalosti daleko. Nebojte se, řešení existuje! Nebolí, je zcela neinvazivní, a kromě skvělých výsledků nabízí i příjemný relaxační zážitek.

Trápí vás povadlé povislé kontury těla? Toužíte efektivně bojovat proti celulitidě, křečovým žilám, otokům či nechtěnému hromadění tuku? Vyzkoušejte unikátním přístrojové ošetření YES BodyCare v Beauty Zóně Kliniky YES VISAGE, které nabízí dosud nevídané výsledky v péči o tělo. Jedná se o unikátní, inovativní a patentovanou kombinaci 4 metod v jednom ošetřujícím procesu, který nemá obdoby. Ač je to ošetření neinvazivní, využívá moderních medicínských postupů, čímž získává na výrazně vyšší účinnosti oproti jiným dostupným neinvazivním ošetřením na trhu.

 

 

Nejmodernější technologie ve službách krásy

Ošetření YES BodyCare díky inovativní patentované technologii Roboderm , umožňuje účinně řešit celulitidu či tukové usazeniny díky trojnásobné hloubkové mechanické síle, která stimuluje pojivovou tkáň. A to celé v kombinaci s účinky moderní laserové a LED technologie a aplikací účinných sér.⁠ Jde o zcela neinvazivní a bezbolestnou metodu, která však zaručuje viditelné výsledky už po první aplikaci.

 

Již během několika ošetření YES BodyCare je možné výrazně předefinovat siluetu postavy. Urychluje metabolickou výměnu, zvyšuje cirkulaci krve a zlepšuje buněčnou aktivitu. Samotné ošetření je nejen skvělým prostředkem k perfektnímu tělu, ale i jedinečným zážitkem. Navozuje pocit spokojenosti a harmonie těla a mysli.

 

 

Ošetření šitá na míru

Problémy i požadavky se mohou člověk od člověka lišit, proto je možné si zvolit program přizpůsobený vašim konkrétním potřebám na míru. Vybírat můžete hned z několika neinvazivních programů.

 

 

Neinvazivní zpevnění a formování těla YES BodyCare

Vyzkoušet můžete neinvazivní zpevnění a formování těla YES BodyCare, které dokáže efektivně řešit problém povislých kontur těla, problematických křivek, nadbytečných tukových zásob i zpomalit proces stárnutí pokožky. Dosud technologie žádného jiného neinvazivního ošetření tohoto typu neobsahovala kombinaci 4 efektivních medicínských postupů najednou a nedokázala dosáhnout až 21 600 mikrostimulací za minutu, což zajišťuje skutečně viditelnou regeneraci kůže a formování postavy ve smyslu jejího zpevnění a remodelace s výrazně vyšší účinností oproti jiným neinvazivním ošetřením.

 

 

Účinná redukce celulitidy s patentovanou technologií v YES BodyCare

V případě, že je vaším problémem číslo jedna tzv. pomerančová kůže, je pro vás ideální účinná redukce celulitidy s patentovanou technologií YES BodyCare, která pomáhá efektivně řešit celulitidu a tukové usazeniny díky trojnásobné hloubkové mechanické MultiMikro Alveolární Stimulaci (M.M.A.S.) pojivové tkáně. Navíc v kombinaci s účinky moderní laserové a LED technologie a aplikací účinných sér.

 

 

Nejmodernější lymfodrenáž - lymfatické ošetření YES BodyCare

Dát sbohem otokům, hromadění tuku, křečovým žilám a zatočit s únavou a vyčerpáním organismu můžete díky nejmodernější lymfodrenáži a lymfatickému ošetření YES BodyCare, který díky unikátní technologii dokáže ztrojnásobit efekt stimulace oproti jakémukoliv jinému přístrojovému ošetření tohoto typu. Tím kousek po kousku odblokuje lymfatické cesty a uzliny a snáze odvede škodlivé látky a toxiny z těla ven a znovu nastartuje správnou cirkulaci lymfy. Jedná se o klinicky ověřenou proceduru používanou v lékařství.

 

Skvělé je, že mezi ošetřeními není nutné dělat pauzy. Je možné je provádět každý den a díky tomu zrychlit účinek. Velmi brzy se tak můžete těšit ze skvělých výsledků. Navíc jednotlivá ošetření lze libovolně kombinovat. Záleží jen na vás!

Nevíte, jestli podstoupit zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.